За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

ОГЛЯД: Телевізор LG 32LB552U

img

Телевізор LG 32LB552U

«Вікно» у світ ТБ

LG 32LB552U важко не помітити. Варто телевізор не багато, але виглядає «на мільйон». Простий і разом з тим витончений, він приваблює незвичайною «дворогій» підставкою, тоненькою рамкою і компактними габаритами. Є і VESA-кріплення розміром 200х200 мм.

Телевізор LG 32LB552U

Пряма підсвічування

Приваблива зовнішність - не єдиний бонус LB552U. Чудове зображення на 32'' просторі забезпечує пряме LED-підсвічування і дозвіл 1366х768 пікс. Будь-яка «картинка» йде тут як у житті, мерехтіння, шуми - виключені. Плюс приємна кольору, висока яскравість і широкі кути огляду.

Абсолютна чіткість

Потужний відеопроцесор LG 32LB552U працює в парі з технологією MCI, що забезпечує частоту оновлення 100 Гц. Технічні можливості дозволяють моделі чітко «промальовувати» сцени в динаміці, коли і спортивні змагання, і бойовики комфортні для очей.

Телевізор LG 32LB552U

Універсальний тюнер

Телевізор забезпечить захоплюючим контентом на довгий час. Оснащений універсальним тюнером, він приймає і аналогові, і супутникові канали. При чому, додаткове обладнання не потрібно. Лише встигай перемикати канали!

USB

Підключайте до телевізора будь-які USB-накопичувачі, щоб дивитися контент в популярних аудіо- та відеоформатах, включаючи відео з субтитрами на 45 мовах.

Телевізор LG 32LB552U

Об'ємний звук

Звучить телевізор LG переконливо. Не лякайтеся, якщо здасться, що рев автомобіля лунає прямо у вас за спиною - об'ємне звучання Virtual Surround створює неймовірні відчуття від перегляду. Закріплюють ефект «тривимірності» два динаміки потужністю 10 Вт і 6 режимів налаштування звуку.

Один за всіх

Простота і зручність - основний девіз LG 32LB552U. Не потрібно ламати голову, як налаштувати той чи інший канал, як вибрати необхідний режим - універсальне меню допоможе кожному. Плюс технологія Simplink забезпечить сумісність з усіма приладами в будинку через 2хHDMI.

Телевізор LG 32LB552U

Провід - це теж швидко

Існує думка, що дротове з'єднання - це довго і витратно. Можливо. Але тільки не з 32LB552U. Технологія MHL передасть всі ваші відеоролики і музику з телефону протягом декількох секунд.

27.02.2015 96
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Схожі статті

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!