За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Телевізор LG 55EA970V

img

Телевізор LG 55EA970V

Вигнутий надтонкий екран

LG 55EA970V дивує ще до включення. Плавно вигнутий корпус телевізора занурює в події на екрані на рівні кінотеатру. «Картинка» рівновіддалена від очей, тому можна не турбуватися про викривлення і деталізації по краях. Завдяки «безшовному» дизайну PaperSlim, товщина екрана становить трохи більше 4 мм!

Кришталева підставка

Химерна підставка Crystal Stand надійно утримує 20-кілограмового диво-техніки на столі. З прозорою конструкцією здається, що 55EA970V ширяє в повітрі і зображення разом з ним.

Телевізор LG 55EA970V

OLED-екран

Схоже даними телевізором виробник вирішив убити наповал. Ще одна гордість моделі - OLED-технологія з роздільною здатністю Full HD. Її важко з чимось порівняти: технологія 4-кольорового пікселя передає неймовірно реалістичні кольори, безмежну контрастність, перегляд під будь-яким кутом.

Спілкування без кордонів

Майбутній власник 55EA970V ніколи не випробує проблеми зі зв'язком. На борту телевізора зібрані всі можливі комунікації: NFC, Miracast, Wi-Fi, WiDi, MHL, Wi-Fi Direct, DLNA, Simplink.

Телевізор LG 55EA970V

Потужність

Внутрішня «начинка» не відстає від зовнішньої. Відеопроцесор Triple XD Engine демонструє чудеса продуктивності, підтримуючи практично всі популярні формати. До слова, час відгуку OLED-моделей дуже низька, що відмінно для ігор.

3D будинку

Телевізор оснащений пасивним 3D з підтримкою режиму Dual Play, коли екран поділяється на дві частини в повноекранному режимі. Окуляри для гри доведеться придбати додатково, в той час як 4 пари витончених 3D-окулярів від дизайнера Алена Міклі йдуть в комплекті.

Телевізор LG 55EA970V

Smart TV

«Розумна» платформа в 55EA970V перетворилася до невпізнання, впритул наблизившись до функціоналу ПК. Хочете знайти улюблене відео в мережі і одночасно поспілкуватися в Skype? Без проблем! А завантажити 3D-фільм або відправити лист? Завжди будь ласка!

Універсальний тюнер

Усередині корпусу захований цифровий тюнер DVB-S2/C/T2.

Телевізор LG 55EA970V

Чарівний пульт

Навігація по меню Smart TV не викличе жодних проблем - пульт MagicRemote поєднує сенсорну область зі зручним коліщатком прокрутки.

08.01.2015 29
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Схожі статті

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!