За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Огляд SONY Alpha 7r body (ILCE7RB.RU2): повнокадровий фотоапарат нового покоління

img

Схоже, що компанія Sony повністю відмовилася від використання візору дзеркального типу в своїх фотокамерах. Так що зустрічаємо нове покоління серії Alpha 7r від SONY.

Мінімалізм і рубані краю корпусу - так виглядає Alpha 7-ї серії. Від камер NEX новинці дістався мініатюрний корпус (127x94x48 мм), а від Alpha - великий і зручний хват. Корпус камери виготовлений з металу, за рахунок чого апарат додав у вазі (465 г). У гонитві за мінімалізмом розробники не стали зменшувати органи управління, що безумовно позначається на комфорті при управлінні камерою.

Цією фотокамерою можна керувати як через меню, так і через фізичні кнопки і "коліщатка". Варто звернути увагу, що в Alpha 7 використовуються три "колеса" управління. Перший знаходиться на лицьовій стороні над "хватом", а другий на задній панелі, для управління великим пальцем. Їх функції пов'язані з налаштуванням експо-параметрів, але при бажанні на них можна призначити будь-які інші опції, наприклад, встановити ISO або корекцію роботи спалаху. Третє "колесо" відповідає тільки за поправку експозиції (+ / - 3 EV) і розташоване на верхній грані. Там же знаходяться і кнопки живлення камери, спуск затвора, два мікрофони, програмована кнопка і диск з режимами. Крім стандартного набору творчої зони з його допомогою камера легко переводиться в автоматичний режим, режим роботи з пресетами, режим відео, і окремо виділений режим панорамної зйомки. Для користувачів використовують камеру часто в одних і тих же умовах на цьому диску відведено два режими для власних налаштувань.

SONY Alpha 7r body

Задня панель несе на собі допоміжні кнопки управління (пятікнопочний "джойстик", "перегляд", "видалення", "меню"). Так само тут можна призначити свої функції на кнопки "Del/C3", "C2" і "Fn", і перевести роботу автофокусу в "ручне фокусування".  Це дозволить швидко настроювати камеру і тримати процес зйомки під контролем.

Особливістю камери є "гарячий черевик", через який до фотоапарата можна підключити безліч додаткових пристроїв, починаючи від зовнішнього спалаху і закінчуючи девайсами сторонніх виробників.

Для підключення камери передбачені інтерфейси HDMI і USB, через них також можна заряджати акумулятор. Але передача даних не обмежується тільки дротяними технологіями, камера оснащена модулем Wi-Fi і NFC. Використання цих технологій дозволяє переглядати контент на мобільних ПК або здійснювати трансляцію зображення на телевізор.

SONY Alpha 7r body

У новинці використовується два види візування об'єктів, через електронний видошукач і за допомогою екрана. Видошукач має саме максимальний дозвіл (2,359 млн. точок), при розмірі матриці в півдюйма. Картинка в видошукачі дуже різка, але є помітне відставання від реальної картинки. Власне цей ефект помітний і на РК-дисплеї, який властивий і іншим виробникам.

Нова Alpha має екран з 3 "матрицею і дозволом 1 млн. 230 тис. точок. Плюс такого екрану, в відкидний конструкції, з установкою для зйомки з верхнього і нижнього положень. Мінус - відсутність сенсора. Звичайно, камера оснащена "розумним" і швидким автофокусом (фазові датчики, контрастне визначення), але все ж, на предметі можна було б сфокусуватися швидше на сенсорному дисплеї. Що стосується якості картинки на екрані, то воно просто чудове. Зображення не втрачає колір навіть при великих відхиленнях екрану, а компоновка кадру при яскравому світлі не викликає жодних питань. Яскравість підсвічування матриці можна виставити вручну або перевести дисплей у режим "Сонячна погода".

Але все ж основна перевага цієї камери у встановленій повноформатної 36 Мп матриці Exmor APS HD CMOS (35,9 × 24 мм). Завдяки абсолютно новій технології складання матриці і величезним динамічним діапазоном, фотографії виходять різкі і без "шумових" артефактів, навіть в умовах поганого освітлення. Досягається це за рахунок процесора нового покоління Bionz X.

SONY Alpha 7r body

Висновок

У Alpha 7r SONY здійснила радикально новий підхід до фототехніки.

Відмова від використання пентапризми призвів до зменшення фізичних розмірів апарату, а швидкість затвора при цьому зросла до 1/8000 с. Новинка оснащена також як її топовий "дзеркальний" побратим А99, але поміщена в менший корпус.

До плюсів камери можна віднести повнокадровий сенсор, можливість підключення периферії через порт "гарячого черевика", безліч вбудованих функцій і зручність настройки управління фотоапаратом.

18.06.2014 60
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!