За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Огляд SONY Alpha 6000 body (ILCE6000B.CEC): компакт з найшвидшим автофокусом

img

Компанія Sony славиться своїми компактними беззеркальной фотокамерами. Оновлення своїх компактів вона проводить регулярно і досить часто. Цього разу компанія представила новинку серії Alpha A6000 з поліпшеним потужним процесором, матрицею нового покоління і швидким автофокусом.

Дизайн камери зроблений в стилі камер NEX: невеликі габарити (120x67x45 / 344 г), великий виступ для хвата і розсип кнопок управління. Корпус фотоапарата зроблений з металевих пластин і обклеєний в місцях зіткнення з руками накладками зі шкірозамінника. Конструкція зібрана якісно, ​​все кнопочки розташовані зручно. Колірних варіантів виконання всього два: сріблястий і чорний.

Що стосується ручного управління фотокамерою, то основним органом тут є колесо режимів, а на додаток до нього виробник оснастив камеру сім'ю програмованими кнопками, на які можна призначити будь-які з 43-х функцій. Тобто, користувач сам визначить, якими функціями він буде частіше всього користуватися і налаштує апарат "під себе".

SONY Alpha 6000 body

У корпусі захована спалах з химерним механізмом викиду. Якщо ви будете знімати в режимах "напівавтомата" (M, S, A), то активувати її доведеться руками, в автоматичних же режимах електроніка сама буде вирішувати, чи потрібна вам підсвічування чи ні. Є можливість самостійно коригувати силовий потік світла спалаху в межах + / - 3 EV з кроком 1/3 або 1/2. Лампа вбудованого спалаху не така вже й слабка, на широкому куті об'єктива (16 мм, ISO 100) вона може висвітлити ділянку кадру на 6 метрів. Але є й недолік, з її допомогою не можна керувати зовнішньою системою спалахів, потрібно буде окремо докуповувати зовнішній спалах. Крім зовнішньої "пихі" в гарячий башмак (роз'єм Multi Interface Shoe) можна підключити зовнішнє освітлення, виносний мікрофон або інше обладнання.

Відмітною знаком Alpha від NEX є наявність в першій цифрового видошукача (OLEDTru-Finder). Роздільна здатність матриці OLED-зіниці становить 1,44 млн. точок, що трохи гірше, ніж у тих же NEX 7/6. Фішка видошукача якраз полягає не в дозволі, а в частоті оновлення. Тепер дивлячись через "зіниця" у видошукачі практично не помітні відставання від реальної сцени, які притаманні всім електронним видошукачів. Та й дивитися через нього набагато приємніше, кольори стали м'якше і краще.

Камери Sony вже не сприймаються без відкидного екрана. Alpha 6000 також має 3 "екран відкидного типу, з можливістю повороту в режим" Автопортрет "(90 °)," зйомка зверху "," зйомка знизу "(45 °).

SONY Alpha 6000 body

Технічні нововведення торкнулися всієї апаратної частини. Побудований апарат на новому, більш продуктивному процесорі BIONZX, який спритніше попередників на 30%. Доказом цього служить гібридна автофокусування, яка "ловить" знімається об'єкт за 0,06 секунди. До того ж, процесор тепер управляє 179-ю фазовими датчиками і 25-ю контрастними, які розташовані безпосередньо на матриці і займають майже 90% її площі.

Змінилася на краще і матриця (Exmor APS HD CMOS), вона тепер на 20% «світлочутливих», що дозволить знімати, не підвищуючи ISO в місцях з поганим освітленням. Основний діапазон чутливості матриці ISO 100-12800, з максимальним "розгоном" до ISO 25600. Велике дозвіл сенсора (24,3 Мп) дозволить отримати чітке і деталізоване зображення у форматі JPEG або RAW.

Але ось чим по-справжньому фотокамери від Sony відрізняються від своїх конкурентів, так це можливостями додаткового софту. За замовчуванням, камера володіє тільки передачею знімків по "повітрю" або завантаженням з камери в соціальні мережі, по Wi-Fi або NFC. Але встановивши додаткові утиліти, можливості камери розширяться просто на очах. Тут будуть доступні і фільтри для зйомки, і всілякі редактори для пост-обробки фотографій і відео, а також дистанційне керування знімальним процесом.

SONY Alpha 6000 body

Знімати відеоролики тепер можна як профі. Для цього камеру забезпечили непоганими "інструментами". Наприклад, виділення певним кольором різких ділянок (фокус-пікінг), або "підсвічування" пересвеченних або недосвеченним областей ("зебра"). Додайте до цього розмір кадру в Full HD і швидкість 60 кадров/30кадров / 24 кадру в секунду. Так само є можливість прискорити або сповільнити зйомку. Фіксується запис у форматі AVCHD або MPEG-4.

Радує і ємний акумулятор, який дозволить записати до 360 фотографій, а в режимі постійного відео камера пропрацює 90 хвилин.

Висновок

SONY Alpha 6000 - дуже компактна фотокамера зі своїм "породистим" ухилом і найшвидшим автофокусом.

Управління камерою як фізично, так і віддалено, стане в нагоді натуралістам. І, звичайно ж, варто відзначити суттєве розширення функціоналу допомогою фірмового ПЗ, чим не можуть похвалитися конкуренти.

27.06.2014 62
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!