За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Огляд SONY Alpha A58 18-55 kit (SLTA58K.CEC): мініатюрна зеркалка для новачків

img

Компанія Sony постійно намагається зробити все свої пристрої компактніше, легше і функціональніша. І фотокамери не виняток. Так новинка серії Alpha A58 піддалася зменшенню корпусу, але при цьому залишилася повноцінної зеркалкой з великим потенціалом.

Компактний корпус A-58 (128,6 x95, 5x77, 7 мм) виглядає майже іграшковим, в порівнянні з конкурентами. Збільшився хват під праву руку, отримавши два виступи, під середній і вказівний пальці. Це полегшить процес зйомки фотографу. Так само передбачений упор під великий палець ззаду. У сукупності це дозволяє тримати камеру навіть користувачам з великою рукою. Пластиковий байонет допоміг знизити вагу апаратик (429 г). «Тушка» виготовлена ​​з високоякісного пластику й прогумованих областей упорів.

По розташуванню органів управління A-58 копіює 57-у модель. Власне лицьова сторона несе на собі засувку об'єктива, трохи нижче - кнопка перемикання фокусування. Ліву бік верхньої панелі займає диск перемикання режимів, а під ним кнопка виклику основного меню. Далі слід електронний видошукач (Tru-Finder), що плавно переходить у спалах. Права сторона верхньої межі мало функціональна, кнопки які на ній розташовані (трансфокатор, спуск, zoom, AEL, ISO, + / - і запис), можна було б розбавити тим же інформаційним дисплеєм або додати пару кнопок для користувача налаштувань. Це б позначилося на ціні, але це б виділив рішення серед конкурентів.

SONY Alpha A58 18-55 kit (SLTA58K.CEC)

На задній панелі - навіпад, Fn, перегляд і кошик. Всі кнопки можна легко знайти не дивлячись, розташовані вони зручно. Роз'єми для підключень заховані під гумовою заглушкою на лівій грані (mic in, HDMI, microUSB), так само є роз'єм для зовнішнього блоку живлення. Варто відзначити, що звичайний microUSB в 58-й замінили на Multi Interface Shoe, в який можна підключити сумісні аксесуари. На правій грані перебуває картоприемник. Нижню межу обмежили відсіком акумулятора і штативної різьбленням.

Екрану можна повертати вгору на 135 ° і вниз на 55 °. Зменшення габаритів корпусу спричинили за собою зменшення дисплея до 2,7 ", але при цьому роздільна здатність збільшилася (460800 пікселів). Якість виведеної картинки пристойне, тільки от з яскравістю виробник підкачав. При попаданні сонячних променів екран просто блякне, і розгледіти на ньому небудь важко. З такого положення може врятувати тільки видошукач. Володіючи властивістю 100%-го покриття кадру, візор (OLED, 1440 млн. точок) значно виграє у своїх побратимів. Але в умовах недостатньої освітленості знімати через нього не комфортно, починає "шуміти". 

Начинку A-58 становить 20,1 Мп (23,5 x15, 6) матриця APS-C високої якості (Exmor APS HD CMOS) з роздільною здатністю і процесор BIONZ від попередниці А-57. Рішення дещо не зрозуміле, але як для недорогої камери початкового рівня цілком прийнятне. Процесор дуже точно коректує датчики експозаміру і автобалансу білого, чого не скажеш про "шумодава". Картинка перетворюється на твір мистецтва навіть з малими значеннями ISO. А от на великих значеннях ISO, знімки обробляються многокадрового шумопоглинанням (Multi Frame NR), яка дісталася малятку від старших сестер. У цьому режимі робиться 6 кадрів, а потім застосовується часткове шумозаглушення і склеювання. Із застосуванням такої штуки можна сміливо підвищувати ISO до 6400.

SONY Alpha A58 18-55 kit (SLTA58K.CEC)

Почасти на якість картинки ще впливає kit-об'єктив (18-55 mm f / 3,5 - 5,6 SAM II). У виду його маленькій роздільної здатності, він не може розкрити всі можливості апарату, хоч в камері А-57 він зарекомендував себе не погано. Фокусується камера неспішно, але дуже точно, і при серійній зйомці може забезпечити 5 кадр / с.

Інші можливості пристрою полягають у швидкості затвора 30-1/4000, установці ISO в діапазоні 100 - 16 000, експокорекції + / -3 з кроком 1/3, а також кращою системою внутрішньокамерної пост-обробки знімків. Також фотик вміє знімати відео високої якості (Full HD, 60 кадр / с), правда, з інтерлейсінг, але теж дуже не погано.

Висновок

Alpha A-58 від SONY з напівпрозорим дзеркалом володіє достатнім функціоналом, щоб знімати фотографії відмінної якості.

Пріоритетом камери серед конкурентів стануть її невеликі габарити і чудова ергономіка, що додасть комфорту при використанні.   

17.05.2014 2
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!