За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

ОГЛЯД: Рація портативна Motorola TLKR T60

img

Рація Motorola TLKR T60

Компактність і надійність

Рація TLKR T60 від Motorola найкраще підійде любителям активного відпочинку, подорожуючим організованими групами. Пристрій компактно (5,5x16,5x3 см / 103 г), чудово зібрано з міцних і якісних матеріалів. Рифлені боковушки прогумовані для кращого обхвату, і в цілому модель виглядає як «міцний горішок».

Рація Motorola TLKR T60

Багатофункціональність

Комплект складається з двох рацій, характеристики яких забезпечують дальність зв'язку до 8 км. Підтримка 8-ми каналів зв'язку і можливість набору з 121 коду серйозно знижує ймовірність прослушки. Режими сканування і моніторингу допоможуть знайти вільну частоту в діапазоні PMR446. Як відомо, робота в ньому не вимагає ліцензії, а значить, зв'язок для вас буде абсолютно безкоштовною.

Радионяня

Особливістю Motorola TLKR T60 стали цікаві режими, що виділяють рацію з натовпу конкурентів. Наприклад, функція «Радіоняня» подає сигнал при виявленні шумів в приміщенні, а функція «Вільні руки» підключає гарнітуру. Визначення частоти, основні настройки відображаються на LCD-дисплей з підсвічуванням. Дивно, але ви зможете навіть вибрати мелодію виклику з 5-ти доступних.

Рація Motorola TLKR T60

Подвійна економія

Крім витрат на зв'язок, власник TLKR T60 серйозно заощадити на зарядці. Живиться пристрій від двох акумуляторів NiMH, які заряджаються від комплектної зарядки. Крім неї, до портативних рацій додається мережевий адаптер, 2 кліпси і посібник з експлуатації.

27.02.2015 214
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!