За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Motorola TLKR T41: «парочка» професіоналів

img

   Комплект Motorola TLKR T41 включає в себе дві невеликі рації, розраховані на використання в місцях відсутності мобільного покриття. Високо в горах, у відкритому морі, в непрохідних джунглях Амазонки, а можливо і на звичайному дачній ділянці. Адже платити за виклики не доведеться.

    Модель TLKR T41 не потребує ліцензійній угоді, поповненні рахунку і покритті оператора. Радіус дії переносних рацій досягає 4 км, який, втім, незначно змінюється залежно від місцевості, рельєфу і проходження радіохвиль. Висока потужність передавача в 500 Вт пробиває будь-які перешкоди на своєму шляху, будь то бетонні стіни або конструкції занедбаних шахт, тому рації доречні і при виконанні професійних завдань. Їм саме місце на будівництвах, туристичних походах, авторалі, польових випробуваннях, навчаннях в лісовій місцевості і пр. Зв'язок зі своєю «парою» TLKR T41 встановлює миттєво включивши режим моніторингу та сканування каналів (до 8 штук).

 Motorola TLKR T41

   Комплект невибагливий в побуті - прогумовані вставки тут передбачені на місцях найбільшого зіткнення з пальцями. Інші частини рації виконані з немаркого пластика блакитного або оранжевого кольору. Кожне з пристроїв компактно, з розмірами 50х134х29 мм і вагою 74 г. На кожному передбачена кліпса для носіння на поясі і невеликий ЖК-екран з підсвічуванням. За харчування моделей відповідають три акумулятора типу ААА, що забезпечують до 4 діб зв'язку в місцях відсутності електромережі.

   Висновок

   Легкі, невеликі рації Motorola TLKR T41 тільки на перший погляд можуть здаватися іграшковими.

   Усередині цієї професійної парочки прихований потужний передавач, що забезпечує безкоштовну зв'язок на відстані 4 км. Так що якщо ви ще не обзавелися «зв'язковим» для туристичних походів, гірських спусків і подорожі на безлюдний острів, самий раз придивитися до пристроїв від Motorola.

10.07.2014 44
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!