За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Огляд Lenovo ThinkStation D30 (42236F7): надійний інструмент для серйозних обчислень

img

Виробництвом високопродуктивних робочих станцій сьогодні займаються всі великі компанії, що мають відношення до обчислювальної техніки. Не відстає від них і Lenovo, яка є спадкоємицею знаменитої IBM. Зокрема вона випускає такі надпродуктивні та надійні рішення як серія ThinkStation D30 (42236F7).

Системник побудований на базі пари чіпів Xeon E5-2609 (4х2, 4 ГГц) з кешем 10 МБ. Ці серйозні «чіслодробілкі», здатні робити складні обчислення, витрачаючи на це мінімум часу.

На борту системи мається RAM 16 ГБ DDR3 і вінчестер на 2 ТБ. За замовчуванням відеокарта тут відсутня, а обробкою графіки тут займається ядро HD Graphics 4000. Його можливостей цілком достатньо для двомірної графіки. При необхідності завжди можна встановити високопродуктивну дискретну карту. Або навіть кілька, все залежить від конкретних завдань.

Lenovo ThinkStation D30 (42236F7)

Система оснащена приводом DVD ± RW, двома гігабітними LAN, а також 10 роз'ємами USB, два з яких USB v3.0. На передній панелі розташований також мультиформатний картрідер. Харчуванням систему забезпечує PSU на 1120 Вт

Найважливішим достоїнством подібних систем є сертифікація різноманітного програмного забезпечення з боку сторонніх розробником.

Комп'ютер поставляється з Windows 7 Professional 64-bit на борту. У комплекті з ним йдуть клавіатура і миша. Виробник надає на станцію гарантію на три роки.

Lenovo ThinkStation D30 (42236F7)

Висновок:

ThinkStation D30 від Lenovo призначена для серйозних завдань, що вимагають значних обчислювальних потужностей.

 

Вона стане в нагоді для обробки відео, аналізу динячих, проведення наукових розрахунків і пр. Це рішення для справжніх професіоналів, які цінують свій час і потребують зручному і надійному інструменті.

30.07.2014 0
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!