За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Огляд HP ProDesk 600 G1 TWR (E4Z62EA): вибір офісів 2014

img

Існують комп'ютери, які створюються виключно для офісного використання. І головне для таких систем це відмінна схоронність даних і безперебійна робота.

Модель ProDesk 600 G1 TWR, відносно невелика система з корпусом «tower», заснована на парі ядер Core i3 4130 3,4 ГГц і оснащена відеоядром HD Graphics 4400. Її можливостей буде достатньо для переважної більшості завдань сучасного офісу.

Комп'ютер оснащений RAM4 4 ГБ DDR3 1600 МГц. При необхідності можна без проблем додати планок пам'яті. Дані зберігаються на вінчестері в 500 ГБ. Передбачений також і привід DVD Super Multi.

Наявність слотів розширення, в тому числі і COM-порту, дозволяє встановлювати додаткове обладнання.

HP ProDesk 600 G1 TWR

ПК комплектується фірмовим програмним забезпеченням, завдяки якому підвищується надійність використання і збереження даних. Так, утиліта HP Client Security призначена для шифрування всієї інформації, що зберігається на «гвинті». А HP Recovery Manager дозволить вчасно створювати резервні копії всіх даних і відновлювати їх при необхідності. Є також і утиліта HP BIOS Protection, завдяки якій знижується ймовірність загрози безпеки. Тобто користувач має все необхідне для того, щоб знизити ризик втрати даних і не бояться тривалих простоїв, викликаних якими-небудь проблемами.

В комплекті з системою поставляються: клавіатура, миша, кабель живлення і всяка супровідна документація. ОС тут відсутня, що знижує ціну на готове рішення.

Висновок:

Як бачите, ProDesk 600 G1 TWR від HP створений спеціально для офісного використання.

 

Це хороше придбання для середнього та великого бізнесу де потрібна хороша продуктивність, висока ергономіка і високий ступінь надійності.

05.09.2014 6
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!