За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Огляд HP ProDesk 600 G1 DM (F6X28EA): компактне рішення для офісу

img

   ProDesk 600 G1 - це неттоп, який суміщає в собі мініатюрність ноутбука і продуктивність десктопа, а так само володіє відмінними можливостями для захисту інформації.

    Зовнішній вигляд пристрою видає в ньому офісного «роботягу», який готовий невтомно трудитися з ранку до пізнього вечора. Його можна розташувати під монітором. В комплект також входить підставка, так що сміливо ставте «комп» в будь-яке місце.

    Фронтальна панель відкриває доступ до двох швидкісним портам USB третьої генерації, так що великі файли будуть передані за лічені хвилини. Так само є два 3,5 мм роз'єму: аудіовхід і вихід, з обробкою DTS Studio Sound, що гарантує високу якість звуку.

HP ProDesk 600 G1 DM (F6X28EA)

 

   Задня панель більш функціональна, набір ком-портів доданий двома USB v3.0, 2xUSB v2.0, 2x Display Port і LAN.

    Апаратна складова дає комп'ютеру небувалу міць в прирості продуктивності при мінімальних енерговитратах. Обчислювальні процеси покладені на чіп Pentium G3220T 2,6 ГГц з вбудованою графікою HD Graphics від Intel. Обсяг RAM 4 ГБ, а дискова підсистема представлена ​​«вінчестером» 0,5 ТБ. Додасть продуктивності і порт М.2 PCI Express, за допомогою якого швидкість комп'ютера можна вивести на новий рівень, підключивши один або пару SSD-накопичувачів.

    Програмним нововведенням даного ПК є посилений захист інформації, яка реалізована на рівні BIOS. Завдяки такому підходу під захистом важливі дані, збережені паролі, а доступ до них обмежується (BIOSphere, Secure Erase, Trust Circles). Додатковий захист забезпечує також чіп Trusted Platform Module.

HP ProDesk 600 G1 DM (F6X28EA)

 

   На борту неттопа немає «осі», тому вибір за вами.

   Bисновок

   Як бачите, ProDesk 600 G1 демонструє хорошу продуктивність і серйозний захист даних, що дозволить використовувати комп'ютер в будь-якій сфері діяльності.

   Серед плюсів системи неймовірно компактний форм-фактор.

14.10.2014 38
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!