За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Огляд HP 7500E MT B5H80EA: вибираємо універсальну машину для сфери бізнесу

img

Компанія Hewlett-Packard завжди славилася своїми комп'ютерами, призначеними для використання у сфері бізнесу. Адже на ці системи можна покластися. І HP 7500E MT не виняток.

Чотирьом ядрам Core i5 3470 3.2 ГГц (3,4 ГГц - Turbo Boost) «по зубах» будь-які завдання, які тільки можуть виникнути у середньостатистичного офісного працівника. Більш того, його продуктивності буде навіть з надлишком.

Обсяг ОЗУ складає 2 ГБ DDR3 1600 МГц. При цьому на материнській платі знаходяться відразу чотири роз'єми, що дозволяє значно збільшити обсяг, довівши його до 16 ГБ. Є місце для додаткових накопичувачів, на випадок, якщо не вистачить штатного (500 ГБ).

HP 7500E MT B5H80EA

Також є місце і для установки ще одного приводу, якщо встановленого DVD ± RW буде мало. І не можна не згадати про наявність на материнській платі вільних слотів, що дозволяють встановлювати додаткові плати розширення, підвищуючи можливості системи.

Оскільки перед нами офісний комп'ютер, що не потребує просунутих графічних можливостях, то GPU тут вбудований HD Graphics. Але потрібно відзначити, що її можливостей буде більш ніж достатньо, навіть якщо мова йде про додатки з красивостями.

Усі комплектуючі поміщені у відносно невеликий за габаритами корпус чорного кольору (Microtower), який не вимагає багато місця. Його строгий дизайн добре підходить для офісної обстановки.

Елементна база комп'ютера не вимагає багато електроенергії. Для них досить блоку живлення на 300 Вт. Мале енергоспоживання - одна з ознак хорошою офісної машини. Серед важливих достоїнств системи також обов'язково потрібно відзначити наявність роз'ємів USB третьої версії.

HP 7500E MT B5H80EA

У комп'ютері HP 7500E MT немає передвстановленою осі. Це однозначно плюс, якщо врахувати, що сьогодні багато невеликі офіси охоче переходять з Windows на безкоштовний Linux.

Система комплектується фірмовими бездротовими клавіатурою і мишкою. Також в коробці користувач знайде кабель живлення, документацію, диск з утилітами. Гарантія на ПК - 1 рік.

Висновок:

Як і багато інших комп'ютери виробництва компанії Hewlett-Packard, дана офісна система відрізняється простотою і надійністю.

Це хороше рішення для бізнесу. Важливим достоїнством такого комп'ютера є можливість безпроблемного збільшення обсягу оперативки і дискового простору.

21.05.2014 0
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!