За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Огляд Fujitsu SV600 (PA03641-B001): швидке проекційне сканування високої якості

img

   Слово сканер у багатьох користувачів асоціюється з невеликий прямокутної коробкою і механізмом сканування всередині. Компанія Fujitsu вирішила відійти від усіх стереотипів і представила користувачам інноваційну систему сканування по безконтактному принципом і з безліччю сучасних технологій.

   Проекційний сканер Fujitsu SV600 дозволяє робити швидкі скани високої якості безконтактним методом. Копію з документа формату А3 можна зробити всього за 3 секунди. Об'єктом сканування можуть бути документи в палітурці, газети, товсті книги або папки, а так само об'ємні предмети. Максимально можливий розмір сканованого матеріалу складе 432x300 мм.

   Безконтактне сканування полегшує отримання копій зі сканованих матеріалів і дозволить отримати копію всього журналу за кілька хвилин. З функцією визначення перевороту сторінок вам потрібно буде тільки дочекатися закінчення сканування сторінки, і перевернути на наступну, а сканер почне робити копію автоматично. Якщо раптом по краях сканів залишилися ваші "пальці", їх можна прибрати з усього документа за допомогою утиліти "finger removal tool". Так само безконтактний метод сканування стане в нагоді при з предметами старовини чи мистецтва, що дозволить не використовувати для отримання копій скріпки або затискачі, які можуть залишити на раритеті пошкодження або подряпини.

   Якщо потрібно відсканувати декілька невеликих за розмірами документів (візитки, водійські посвідчення, листівки), ви можете зробити таку операцію за один раз. Просто розмістіть все на робочий стіл і за допомогою інструменту "Multi-crop" отримаєте на кожен документ свою копію з збереженням оригінальних розмірів.

Fujitsu SV600

   Завдяки методу рівномірного освітлення (VI technology) в документах великих розмірів зберігається максимальна чіткість зображення по всій сканируемой площі. Також усуваються проблеми пов'язані із зовнішнім освітленням. За допомогою функції «Корекція книжкових спотворень" виправляються вигини розкритих сторінок. Крім того, Сканируемое зображення буде відображатися в діалоговому вікні, що дозволить провести точні налаштування в сканований матеріал.

   Створенню архіву з друкованих видань допоможе функція "Background Colour Removal", за допомогою якої забирається задній колірний фон, який так часто використовують в журналах і газетах.

   Всього одне натиснення і у вас вже готова високоякісна копія оригіналу, яку можна відправити на електронку або викласти на хмарний сервіс, для швидкого доступу або обробки файлу.

   Встановлене програмне забезпечення робить роботу з пристроєм швидкою і легкою. Так само передбачений і додатковий софт на диску. З його допомогою можна керувати інформацією з візиток і зберігати їх в Excel, Outlook або інших базах даних (CardMinder). ABBYY FineReader дозволить розпізнавати символи і створювати редаговані документи в Word, Excel або PowerPoint. Є можливість, і впорядкувати скановані копії за допомогою Magic Desktop або створювати з файлів книжкові архіви і розміщувати їх немов у книжковій шафі за допомогою програми Rack2-Filer Smart.

Fujitsu SV600

   Сканер виконаний у вигляді настільної лампи у футуристичному стилі і має невеликі габарити (210x156 x383 мм), що дозволить його встановити практично в будь-якому місці. Важить пристрій 3 кг.

   Висновок

   Fujitsu SV600 - пристрій з інноваційними технологіями, що дозволяє сканувати практично все.

   А завдяки спеціалізованому софту ви зможете істотно розширити можливості даного сканера.


16.07.2014 102
Пов'язані товари
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!