За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Огляд EPSON L100 (C11CB43301): доступний друк у великих обсягах

img

У наше століття електроніки паперова індустрія раніше жива, адже курсові в інституті, договору між партнерами та інша документація все ще повинні бути обов'язково на папері. Та й просто хочеться повісити фотографію в рамочці на стінку, а не милуватися слайдами в електронному гаджеті. Модель принтера L100 від EPSON може задовольнити будь-які потреби, як бізнесменів, студентів, так і фотографів, причому вартість такого друку буде неймовірно низькою, а значить низькою.

 

Зовні принтер EPSON L100 виглядає скромно. Використовуються якісні матеріали із застосуванням покриття стійкого до зовнішніх впливів. Розміри і вага невеликі (487x228x135 мм / 2.8 кг).

Підключення до комп'ютера не займе багато часу, досить під'єднати кабель живлення і кабель USB, якого, до речі, в комплекті немає, його потрібно докуповувати окремо. Наступний етап підготовки займе трохи більше часу, адже необхідно заправити картриджі. Як? Адже вони повинні бути вже заправлені! Ні, компанія Epson відійшла від звичної концепції своєї продукції і надала користувачеві унікальну можливість отримувати відбитки набагато дешевше, ніж у звичайних струменевих принтерів.

EPSON L100 (C11CB43301)

Незвичайність моделі полягає в системі чорнила з безперервною подачею СНПЧ. Вигода тут на обличчя, варто лише скласти кілька цифр на роздруківки документів і фотографій в сервісах. Ємність чорнильниць становить 10 мл, в той час як більшість картриджів мають ємність до 5 мл. Комплектне постачання включає в себе шість баночок з чорнилом по 70 мл (+ додатковий чорний). Однієї такої заправки вистачить, щоб роздрукувати 6400 аркушів графіки і тексту. Якщо навіть врахувати розмір краплі (4 пл), принтер витрачає на одну кольорову фотографію 10х15 см всього 0,2 мл.     

Досягається ефект економії завдяки друкованої голівці з фірмовою технологією Epson Micro Piezo. Принцип її роботи полягає в виштовхуванні чорнила під тиском, який контролюється електронікою. До того ж плюсом даної системи є використання чорнила на водній основі, що не дозволить дюзам забиватися.

Позиціонуючи принтер на бізнес сегмент, компанія трохи перебільшила, адже швидкість друку залишає бажати кращого. Роздрукований аркуш з текстом на форматі А4 ви побачите тільки через півтори хвилини. Друк фотографії 10х15 см займе трохи менше чотирьох хвилин.

Якщо ж говорити про якість кольорових відбитків, то воно гідне уваги (5760x1440 dpi), знімки будуть чіткі, а кольори природні. При друку тексту чисто чорного кольору домогтися не вдасться, так як основа в чорнилі водорозчинна. Друк можна організувати без полів, але для цього необхідно скористатися ПО, яке поставляється разом з пристроєм на диску.

EPSON L100 (C11CB43301)

Незважаючи на "водне" походження чорнила змити їх водою так просто не вийде, так що краще заправляти банки в рукавичках. 

Є ще один нюанс, що стосується заправки принтера. У Epson вирішили перестрахувати своїх користувачів від неякісних чорнила і ввели захист. При кожній заправці пристрої драйвера принтера вимагатимуть унікальний ID, який можна знайти тільки на оригінальних чорнилі Epson.

Висновок

EPSON L100, це доступний принтер з дуже якісним друком.

Перевагою пристрою є вбудований блок СНПЧ, що здешевлює вартість відбитків. Повільність ж принтера комусь може здатися мінусом, але при співвідношенні вартості і відмінною фотодруку, це не так суттєво.       

27.07.2014 53
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!