За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Огляд Deepcool V400: самий тихий і ефективний кулер для відеокарти

img

Як би не була хороша штатна система охолодження відеокарти, рано чи пізно вона втратить колишню ефективність і стане занадто галасливою. Виправити таке можливо далеко не завжди, адже вентилятори рідко бувають знімними. Але не викидати ж хорошу периферію тільки через те, що у неї виникли проблеми з кулером! Куди правильніше і дешевше буде просто замінити саму систему охолодження.

У заміні системи охолодження деколи потребують також і бажаючі зайнятися розгоном графіки. Але іноді буває так, що штатний рішення просто не призначене для таких експериментів.

У цьому випадку вам допоможе кулер Deepcool V400 . Це досить великий алюмінієвий радіатор з розміщеним на ньому 120-мм вентилятором, 1200 об / хв. До радіатора від нікелевої підкладки проведено чотири алюмінієвих теплових трубки. Вага всієї конструкції становить 518 грам, а висота - 63 мм. Відстань між платою і радіатором становить 19 мм, але в дуже рідкісних випадках установка Deepcool V400 утруднюється конструкцією самої відеокарти.

Deepcool V400

Також слід пам'ятати, що загальні розміри кулера досить значні, так що використання відразу двох відеокарт, оснащених таким охолодженням, на жаль, неможливо.

Deepcool V400 є універсальним рішенням, яке підійде як для графічних адаптерів NVIDIA, так і для AMD. Його можна встановлювати на відеокарти з монтажними отворами 43 мм, 51-61 мм, 53 мм і 80 мм - тобто на переважна більшість застарілих і нових моделей. Втім, якщо у вас застаріла модель, то можливо, що купівля даної моделі буде для неї надлишкова. У таких випадках краще придивитися до кулерів попереднього покоління Deepcool V300 або навіть Deepcool V200.

Звичайно ж, багато що залежить від рівня навантаження і ступеня розгону графіки, але в середньому після встановлення Deepcool V400 температура зазвичай знижується на 10-20 градусів. Що ж стосується рівня шуму, то виробник заявляє, що він не перевищує 23,2 дБ.

Кулер поставляється в простій білій коробці. Комплектація:

  • Радіатор;

  • 120-мм вентилятор;

  • Мініатюрні радіатори для мікросхем пам'яті;

  • Термопаста;

  • Елементи кріплення для вентилятора і радіатора.

Deepcool V400

Цей кулер можна сміливо радити тим, у кого проблеми з нагріванням відеокарти або галаслива штатна система охолодження. Однак перш ніж робити покупку, обов'язково переконайтеся в тому, що Deepcool V400 стане на вашу відеокарту (з повним списком підтримуваних моделей можна ознайомитися на сайті виробника).

Висновок

 

Система охлаждення Deepcool V400 відрізняється рядом безсумнівних переваг, серед яких ефективність охолодження, дуже низький рівень шуму і невисока вартість. Важливо й те, що це пристосування можна охарактеризувати як вічне - адже при необхідності замінити вентилятор не складе ніяких труднощів, і підійде будь-яка інша 120-мм модель.

12.07.2013 297
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!