За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Deepcool V200: високоефективний кулер для будь-яких відеокарт

img

Система охолодження вашої картки стала сильно шуміти і вже не здатна забезпечити нормальні температури? Вихід тут може бути тільки один - заміна. Благо, що в на ринку сьогодні можна знайти різні моделі систем охолодження для будь-яких відеокарт, як у випадку з кулером Deepcool V200.

Це високоефективна система охолодження, яку можна використовувати з багатьма моделями відеокарт, в основі яких лежать графічні процесори від NVIDIA і ATI. Радіатор, набраний з алюмінієвих пластин, з'єднаний з основою мідними трубками, розташованими так, щоб напряму контактувати з процесором. А зверху встановлений тихий 92-мм вентилятор, який при необхідності можна легко замінити. Тобто в разі виходу вентилятора з ладу, заміна всієї системи охолодження не буде потрібно.

Кулер Deepcool V200

Різні огляди і тести показують, що Deepcool V200 забезпечує помітне (а часом навіть значне) зниження температури, у порівнянні з «рідними» системами. У деяких випадках відзначається зменшення з 80 ° C до 56 ° C.

Установка Deepcool V200 максимально проста і не вимагає від користувача ніяких особливих навичок, все необхідне для цього поставляється в комплекті (крім інструментів). Але перед покупкою слід упевнитися, що кулер сумісний з вашою відеокартою. Також потрібно враховувати, його чималі розміри (109x121x60.5 мм, вага - 271 грам), так як при тісному розташуванні компонентів він може просто не поміститися.

Кулер Deepcool V200

Висновок:

Кулер Deepcool V200 призначений для користувачів, що бажають замінити штатну систему охолодження своєї відеокарти, яка зносилася з часом і стала занадто гучною.

 

Також він стане в нагоді і тим, хто бажає зайнятися розгоном, але не впевнений в ефективності штатного рішення.

28.03.2014 56
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!