За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Deepcool V90: мультиплатформенна система охолодження для графіки

img

   Компанія Deepcool є провідним виробником систем охолодження для комп'ютерів та комплектуючих. Завдяки високоякісним матеріалам і продуманій конструкції , її продукція зараз використовується скрізь , починаючи від суперкомп'ютерів і підставок для звичайних ноутбуків , і закінчуючи кулерами та іншої периферією , як у випадку з системою активного охолодження V90.

   Ця високоефективна СО призначена для охолодження дискретних відеоадаптерів. Її розміри , правда , не назвеш компактними ( 102.5х102х60.5 мм) , але це не велика плата за таку продуктивність .

Deepcool V90

   Охолоджувальний радіатор зроблений з алюмінію , що гарантує якісну і швидку тепловіддачу , а спеціальна форма його пластин збільшує площу обдування знизу вгору. Кріпиться він прямо на чіп відеокарти. Для фіксації використовуються шурупи з пружинною підкладкою , які поставляються в комплекті . Це послаблює тиск закріпленої системи на плату , запобігаючи механічні пошкодження .

   Зверху радіатора на засувках встановлений 92 мм - кулер , який легко знімається , без загального демонтажу системи . Завдяки гідродинамічного підшипника , він швидше і тихіше аналогів . На практиці графічний чіп з кулером V90, майже на 15° холодніше , ніж у випадку з аналогічними вентиляторами.

Deepcool V90

   З сумісністю також проблем немає: аксесуар підходить до всіх основних моделям відеокарт виробництва ATI і NVidia . Але все ж , уточніть це відносно вашої графіки.

   Висновок:

   Кулер Deepcool V90 , є відмінним прикладом вдалого поєднання доступної ціни й відмінної якості.

   Ця СО з низьким рівнем шуму стане прекрасним вибором для ігрових систем початкового і середнього рівня.

05.05.2014 73
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!