За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Огляд ASUS MAXIMUS VII RANGER: новий рівень геймерських баталій

img

   Моделі плат серії ROG від ASUS, як правило, частково позбавлені контролерів, які розширюють функціональність плати. Продовживши експериментувати в цьому напрямку, виробник, нарешті, у новій моделі MAXIMUS VII RANGER, помітно розширив її функціонал, зберігши при цьому адекватний цінник.

   На текстоліті (305х244 мм) видно великі діри, і перший такий шматок відноситься до портів PCI-e, тут їх всього три: PCI-e v3.0 (x16; x8 + x8), PCI-e v2.0 (x16 ; 3xx4). Як видно зі схеми максимальну продуктивність можна витягнути тільки з застосуванням двох відеокарт, так як три адаптера зможуть працювати в режимі чотирьох процесорних потоків.

   Дискова підсистема теж зменшила свій потенціал і позбулася інтерфейсу SATA Express, через нового чіпсета Intel Z97. У набір дискових інтерфейсів увійшло шість SATA зі швидкістю передачі даних 6 Гбіт / с. Побудувати дискову підсистему можна і з застосуванням SSD-накопичувачів, виробник все ж залишив інтерфейс PCI-EM.2.

ASUS MAXIMUS VII RANGER 

   Що стосується слотів оперативної пам'яті, то їх чотири, плата підтримує планки DDRIII, а стандартні режими відповідають частотам 1333-1800 МГц. Розгін через BIOS надає більший вибір режимів 800-3200 МГц. Система, побудована на цій «материнке», може володіти RAM 32Гб. Активація Dual Channel-режиму відповідає стандартній схемі: 1-3, 2-4.

   Хоч MAXIMUS VII RANGER і є урізаною версією, але на текстоліті все ж знайшлося місце для вирішення сумісності пам'яті з платою (MemOK), є індикатор POST-кодів, кнопка управління живленням системи та перезавантаженням.

   Є ще одна фішка, яка порадує оверклокерів, це ROG-Connect, що дозволить управляти розгоном системи «на льоту» віддалено. Додатково до нього можна підключити модулі ROG FrontBase і OC Panel. А кнопка скидання налаштувань (ClearCMOS) допоможе обнулити процес в разі потреби. Так само управління по розгону системи можна «навісити» на клавіатуру, прив'язавши певні дії до F-клавіш за допомогою функції KeyBot, і буде задіяна через USB-порт.

ASUS MAXIMUS VII RANGER 

   Звуковий контролер оснастили потужним аудіокодеком (Realtek ALC1150) і підсилювачем для 600-Ом навушників. До того ж налаштувати звук можна під будь ігровий жанр, управляє цим функція Sonic Sound Stage.

   Але більшого всього справжніх геймерів обрадує Eternet-коннектор з функціями LAN Guard і GameFirst III, що помітно підвищить швидкість в онлайн-баталіях.

  Висновок

   Незважаючи на економ-варіант плати ASUS MAXIMUS VII RANGER, її потенціал знаходиться на високому рівні, і тут присутні основні елементи механічного управління.

   Основними достоїнствами плати є сокет LGA1150, звукова система і повноцінне оверклокерське меню UEFI.

24.10.2014 45
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!