За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Огляд ACER P1283 (MR.JHG11.001): вибираємо проектор для ВНЗ

img

При погляді на модель P1283 від ACER, відразу впадає в очі те, що всі роз'єми у даної моделі розташовані не ззаду, як це буває зазвичай, а збоку. У деяких випадках це зручніше. Наприклад, коли проектор закріплений близько до стіни, яка обмежує нормальний доступ до його задньої панелі. У такому випадку бічне розташування роз'ємів спрощує доступ до них, а значить і гарантує швидке підключення джерел сигналу.

Втім, даний проектор хороший не тільки цим. У число його достоїнств входить також висока якість зображення і простота експлуатації. Лампа проектора здатна прослужити близько 5000 годин при звичайному використанні. Вона споживає не більше 190 Вт і забезпечує яскравість в 3000 лм. Реальна роздільна зображення становить 1024x768 пікселів, при контрастності в 17000:1.

Уміння проектувати зображення з відстаней від 1,2 м до 11,9 м означає, що проектор можна використовувати в приміщеннях самих різних розмірів. Отримуючи при цьому зображення з діагоналями від 0,7 м, до 7,62 м. Простоті установки сприяє наявність функції корекції трапеції, а також оптичне збільшення х1, 1.

ACER P1283

Щоб уникнути проблем з джерелами сигналу, виробник оснастив цю модель практично всіма можливими роз'ємами: від зовсім застарілих, але все ще дуже популярних VGA (D-Sub), до новітніх HDMI.

Є також і вбудований монофонічний динамік на 2 Вт, здатний забезпечити цілком прийнятну якість звуку. Втім, в більшості своїй, проектори оснащуються динаміками, що називається, «на всяк випадок». Повністю замінити зовнішню аудіосистему вони, звичайно ж, не в змозі.

Фірмове програмне забезпечення Acer дозволяє максимально спростити процес налаштування проектора. А чим простіше настройка, тим дешевше подальша експлуатація пристрою.

ACER P1283

Пристрій поставляється в комплекті з VGA-кабелем, кабелем живлення, сумкою для перенесення і пультом ДУ з батарейками. Гарантія - 24 місяці.

Висновок:

DLP-проектор P1283 від ACER стане відмінним вибором для освітніх установ.

 

Це дуже вдала з точки зору співвідношення можливостей і вартості модель, проста в обслуговуванні і установці. Втім, відрізняючись гарною функціональністю, а також здатністю проектувати якісне зображення, цей проектор цілком можна задіяти і для інших цілей. Наприклад, для домашнього кінотеатру або офісного використання.

25.06.2014 41
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!