За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Огляд ACER H7532BD (MR.JG411.001): DLP-проектор з Full HD і прекрасною передачею кольору

img

Головне достоїнство DLP-проектора H7532BD від ACER полягає в тому, що він наділений Full HD дозволом (1920x1080 пікселів) в якому випускаються всі сучасні фільми: від художніх до документальних. А адже проектор, на відміну від телевізора, може ще й створювати зображення з величезними діагоналями. У даному випадку 1,5 - 10 м. До того ж він підтримує 3D.

Зображення може проектуватися з відстані 0.94 - 7.62 м, так що пристрій можна використовувати в різних приміщеннях. Його можна просто поставити на стіл або закріпити під стелею, що більш зручно. Простоті установки сприяє можливість корекції трапеції ± 40 ° по вертикалі. Є й оптичне збільшення 1.2x.

ACER H7532BD

У проекторі задіяна лампа типу P-VIP, що споживає 230 Вт Вона здатна прослужити 2500 год в стандартному режимі і 4000 год в економ. Максимальна яскравість може досягати 2000 лм, а контрастність становить 50000:1. Тобто в цих питаннях розглянутий проектор не ставить ніяких рекордів і не пропонує нічого інноваційного. Тим не менше, ці показники дуже навіть непогані, ви зможете використовувати проектор в освітленому приміщенні, і вам не буде потрібно часто міняти лампу.

Джерелами сигналу можуть служити будь-які пристрої, що володіють роз'ємами VGA, HDMI, S-Video. Також проектор має композитний і компонентний роз'єми, USB і COM-порт. Вбудований динамік на 3 Вт здатний забезпечити досить якісний і гучний монофонический звук, проте краще все ж скористатися зовнішньою аудіосистемою.

Проектор ACER поставляється в багатій комплектації. Разом з ним користувач отримує кабель живлення, композитний кабель, VGA-кабель. Також в упаковці є пульт ДУ, сумка для перенесення.

ACER H7532BD

Розміри проектора складають 95x294x229 мм / 3,2 кг. Часто носити його з собою не надто зручно, але ж він і не створювався для цих цілей.

Висновок:

Таким чином, перед нами проектор, призначений для використання з домашнім кінотеатром.

 

Головне достоїнство H7532BD від ACER полягає в тому, що відрізняючись відносно невеликий вартістю, ця модель здатна проектувати зображення з роздільною здатністю Full HD. Що за наявності підтримки 3D, робить її відмінним рішенням для перегляду відео. Максимум задоволення від перегляду барвистих фільмів або від ігор на величезних диагоналях вам гарантований.

20.06.2014 62
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!