За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Огляд ACER C120 (EY.JE001.001 / EY.JE001.002): вибираємо компактний проектор з великими можливостями

img

Проектори, розміри яких настільки малі, що їх можна легко переносити в кишені куртки, називають пікопроекторами. Це ідеальний інструмент для тих користувачів, яким за службовим обов'язком часто потрібно проводити виїзні презентації. Цілком може стати в нагоді пікопроектор і простим користувачам. Наприклад, для того, щоб брати його на дачу, адже возити з собою звичайний проектор буде, м'яко кажучи, важко, чого не скажеш про малюка ACER C120.

 

Більшість пікопроекторів, в силу своїх обмежених можливостей, просто не здатні забезпечити хорошу якість зображення. Найчастіше воно буває прийнятним, але не більше того. Наприклад, за малих розмірів джерела світла яскравості може просто не вистачати, тому проектор необхідно використовувати тільки в затемнених приміщеннях. І модель ACER C120 (EY.JE001.001 / EY.JE001.002) виглядає на цьому тлі дуже приємним винятком. Звичайно ж, її не можна порівнювати з більш великими і функціональними рішеннями, але для свого класу вона, безумовно, чудова.

Проектор має розміри 25x120x82 мм, що дозволяє без проблем переносити його навіть у кишені куртки. Вага складає всього лише 180 грам, тобто не набагато більше, ніж у смартфонів. Однак, незважаючи на свої малі габарити, проектор здатний забезпечити зображення (як фронтальну, так і зворотну проекції) з діагоналлю 2,54 м і дозволом 854x480 пікселів (WVGA) з відстані в 3,7 м.

ACER C120

Корекція трапецеїдальних спотворень відсутня, що знову ж таки пояснюється розмірами пристрою. Однак цього і не потрібно, адже завдяки своїй компактності проектор можна встановити під яким завгодно кутом, в будь-якому положенні.

Лампа проектора має яскравість в 100 лм (або 75 лм в економічному режимі). Цього, звичайно ж, недостатньо для того, щоб використовувати пристрій в яскраво освітленому приміщенні, а й повного затемнення також не потрібно. При цьому термін служби LED-лампи становить 20 000 годин в стандартному режимі! А це означає можливість використовувати пристрій безперервно протягом декількох років! Рівень контрастності складає 1000:1, що також дуже непогано для такої крихітки.

Так само, як і багато інших моделей пікопроекторів, ACER C120 має лише роз'єм USB 3.0, за допомогою якого здійснюється передача сигналу і керування проектором. Однак цього буде більш ніж достатньо для переважної більшості випадків.

ACER C120

У комплекті з проектором поставляється мережевий адаптер, USB-кабель, а також зручний чохол для перенесення. Пристрій також може отримувати живлення через USB, що підвищує його мобільність. Ось тільки яскравість лампи в такому разі не перевищуватиме 60 лм.

Висновок

Якщо вам потрібен компактний проектор, здатний забезпечити гідну якість зображення, то радимо придивитися до моделі ACER C120.

 

Можливості цієї моделі здатні задовольнити навіть вимогливих користувачів, а компактні розміри дозволяють при потребі носити пристрій з собою повсюдно.

30.12.2013 37
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!