За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Мишка Genius DX-7020: «Роботяга» з кріпленням і BlueEye

img

Модель DX-7020 від Genius мало чим відрізняється від компактних «гризунів», різниця лише в тому, що з комплекті з нею йде спеціальне кріплення і технологія BlueEye.

 

Підключення DX-7020 до ПК відбувається автоматично - варто лише вставити USB-ресивер у вільний порт, і мишка підхопить курсор на льоту. Ніяких тобі додаткових утиліт, драйверів та інших махінацій.  Можливості моделі досить широкі: прокрутка, малювання, подвійні кліки - доступно все. Курсор бігає швидко і впевнено, з оптичним дозволом 1200 dpi.

 Genius DX-7020

Працює мишка на будь-якій поверхні - її компактний корпус оснащений технологією BlueEy e, що дозволяє ковзати по мармуру, дереву, склу і ворсистим покриттям. Дальність зв'язку - до 10 м.

 

Особливістю «гризуна» стало кріплення Stick-N-Go, яке надійно утримує DX-7020 у разі переміщення ПК по офісу. І воно тут дуже до речі, без нього не одна мишка загинула «смертю хоробрих» по дорозі до іншого робочому столу.

 

Працює миша від батарейки АА, технологія енергозбереження збільшує її термін експлуатації до півроку. DX-7020 доступна в 6 колірних варіантах (чорний, червоний, синій, помаранчевий, зелений, рожевий), а габарити її складають 61,8 x100x38, 3 мм/65 р.

 Genius DX-7020

Комплект поставки DX-7020 включає USB-приймач, кріплення, батарейку і керівництво користувача.

 

Висновок

У моделі DX-7020 від Genius немає ніяких прихованих талантів або шпигунських пристосувань.

 

Це проста робоча модель з хорошою ергономікою, зручної форми, кріпленням і матовим покриттям, що відмінно утримує мишу в руці.

10.06.2014 44
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!