За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

MICROLAB SOLO 1 III: еталон стереофоническое акустики для цінителів

img

При створенні нової акустичної системи серії SOLO 1 III інженери компанії MICROLAB прагнули створити доступне рішення, можливості якого задовольнили б запити цінителів справжнього якісного саунду.

 

Корпус SOLO виконаний з пресованого дерева з нехитрим дизайном. Незважаючи на доступну вартість, модель виглядає як система більш дорого цінового сегмента. Компактні розміри (183х300х210 мм), темне дерево в обробці, контрастні мембрани впишуться практично в будь інтер'єр, не зайнявши при цьому багато місця. Завдяки системі магнітного екранування дана модель не стане створювати перешкоди в роботі поруч стоїть техніці.

 акустическая система MICROLAB SOLO 1 III

Особливістю акустики стало використання композитних динаміків, що дозволило розширити частотний діапазон 55 Гц - 22 кГц. В результаті колонки видають відмінне звучання незалежно від музичного стилю з яскраво вираженими низами і верхами. Якщо ж говорити про потужності системи, то 60 Вт підірвуть периметр навіть великого приміщення.

 акустическая система MICROLAB SOLO 1 III

Органи управління SOLO 1 III розташовані на активній колонці - це два регулятора гучності (високі / низькі частоти) і кнопка включення. Там же знаходиться два аудіовходу і стандартний аудіороз'єм.

 

Висновок

 

В цілому, збалансоване звучання з чудовими глибокими басами і повітряними верхами дозволяють рекомендувати модель стереофонічною акустичної системи MICROLAB SOLO 1 III формату 2.0 для прослуховування музики в будь-яких жанрах і стилях, як невимогливим користувачам, так і досвідченим меломанам.

17.02.2014 61
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!