За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

MICROLAB PRO-3: чисте звучання 2.0 зі знімними панелями

img

Акустична стереосистема MICROLAB PRO-3 є цікавим і доступним рішенням з високоякісним звучанням 2.0. Її відмінністю є срібляста декоративна панель, цікаво поєднується з жовтим кольором дифузора среднечастотних динаміків і можливістю її зміни, кардинально змінюючи, таким чином, зовнішній вигляд акустики.  

Корпуси колонок зроблені з фіброліту, оформленого під дерево. Система комплектується пультом управління сріблястого кольору з невеликим екраном. На його передній панелі знаходиться кнопка включення і великий регулятор гучності. Всі додаткові кнопки управління і налаштувань винесені на пульт ДУ, який вельми зручний у використанні.

Систему можна підключати одночасно до двох джерел звуку, перемикання між якими здійснюється натисканням на кнопку на пульті ДУ.

Акустическая стереосистема MICROLAB PRO-3

Виробник комплектує MICROLAB PRO-3 двома кабелями по два метри для підключення до джерела сигналу: RCA - RCA, RCA - міні-роз'єм. Довжина кабелів для підключення колонок також становить два метри, що має на увазі маніпуляції з акустикою при розстановці для кращого звучання.

Висновок

MICROLAB PRO-3 стане хорошим рішенням для користувачів, які бажають отримати аудіосистему формату 2.0, що забезпечує високу якість звучання і має привабливий зовнішній вигляд.

 

Це відмінне рішення для прослуховування музики, звукового супроводу ігрового процесу та перегляду фільмів відмінно підійде для невеликих приміщень.

23.10.2013 56
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!