За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Акустична система MICROLAB V-3650-R: ексклюзив від Пітера Ларсена

img

Ще якихось пару років тому компанія Microlab випускала виключно комп'ютерні комплектуючі , проте за останній час вона доросла до виробника Hi -Fi- акустики для використання з домашніми кінотеатрами , як у випадку з топовим рішенням виробника MICROLAB V -3650 -R.

Модель V-3650-R відразу ж виділяється з когорти акустики і змушує серце битися в ритмі музики - яскраво- червоний дизайн системи розроблявся за активної участі всесвітньо відомого гуру акустики Пітера Ларсена . Нестандартна зовнішність доповнена покриттям блискучим рояльний лаком , який для більшого ефекту завдано в кілька шарів , а для досягнення найкращої якості звучання використана дуже міцна порода дерева товщиною 19 мм. Правда ця акустика впишеться далеко не в кожен інтер'єр - червоний колір вимагає особливого підходу , та й важить вона 76,4 кг , так що одному не підняти.

Акустическая система MICROLAB V-3650-R

Основним джерелом звуку в MICROLAB V-3650-R виступають 5 пасивних колонок , при цьому потужність тилових сателітів становить 15-30 Вт, фронтальних - 30-100 Вт і центральних від 15 до 50 Вт , опір ж моделі одно 4 Ом. Спеціальна геометрія конструкції і низьке розташування низькочастотних камер дозволяє охопити спектр частот 400-5000 Гц - найбільш важливий діапазон для людського слуху . Не малу роль зіграв і той факт , що сам динамік НЧ виготовлений з паперу, тому відтворює вражаючі баси , що напевно порадує вухо меломана.

Висновок

Акустика вийшла не тільки оригінальною зовні , але і звучить якось по- особливому. До того ж всі компоненти MICROLAB V-3650-R можна спокійно розташовувати поблизу від джерела сигналу , адже динаміки наділені магнітним екрануванням , так що вже точно не створять вам ніяких перешкод або провалів при прослуховуванні нового альбому улюбленого виконавця .

26.12.2013 55
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!