За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Медіаплеер Aura AuraHD

img

Медіаплеєр Aura AuraHD

Стабільна робота

Медіаплеєр AuraHD вітчизняного виробництва поєднує стриманий дизайн, компактні габарити і новітні технології для організації сучасного медіацентру. Налаштування і управління пристроєм настільки прості, що в них легко розбереться навіть непідготовлений користувач.

Медіаплеєр Aura AuraHD

Багатофункціональність

AuraHD відтворює буквально будь-який відео / аудіофайл, включаючи Full HD з субтитрами (SRT, DVB, текст MKV), музику та фото (PNG, JPEG, RAW, BMP, GIF) з інтернету і цифрових носіїв.

Медіаплеєр Aura AuraHD

IPTV

Основний упор зроблений на IP-телебачення. Для подорожей по просторах Світової павутини медіаплеєр оснащений повноцінним веб-браузером, управління передбачає підключення бездротової мишки і клавіатури через USB-порт для управління плей-листами IPTV-провайдерів та пошуку.

Онлайн-сервіси

З AuraHD - не засумуєш. Для українських користувачів розробник відкриває безкоштовний доступ до сотні інтернет-каналів і інтернет-радіостанцій. Щоб не заплутатися, створіть на плеєрі власну папку «Вибране», відсортуйте контент за жанром, мови та країні мовлення.

Медіаплеєр Aura AuraHD

Швидке підключення

Комплект поставки AuraHD включає всі необхідні кабелі, у тому числі і HDMI (1,5 м) для підключення до сучасних ЖК-панелей, але телевізори минулого покоління також не залишаться осторонь. Плеєр передбачає RCA-з'єднання, оптичний роз'єм S / PDIF для підключення акустики, 2xUSB 2.0 і HDMI 1.3.

Медіаплеєр Aura AuraHD

Wi-Fi

Якщо вам набридли дроти - підключіть до одного з роз'ємів USB опціональний Wi-Fi-адаптер і насолоджуйтеся бездротовим з'єднанням зі швидкістю 150 Мбіт / c.

25.11.2014 55
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!