За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Logitech Wireless Desktop MK 260: кращий безпровідний комплект миша + клавіатура

img

Компанія Logitech представила свій новий бездротовий комплект Wireless Desktop MK 260, який складається з компактної оптичної мишки і бездротової клавіатури. Даний набір, насамперед, адресований тим, хто віддає перевагу працювати без проводів, і цінує функціональність і простоту у використанні.

Неймовірний комфорт при роботі з клавіатурою (повнорозмірні клавіші і широкий пробіл) забезпечує її спеціальна хвилеподібна конструкція, яка дозволяє вам зберегти природне положення пальців при друку, до того ж вона не займе багато місця на вашому робочому столі. Спеціальне УФ-покриття захистить клавіші від стирання символів, і вони будуть читабельні протягом довгого часу.

Важливим є і те, що клавіатура Logitech Wireless Desktop MK 260 виконана з вологозахисних матеріалів і тому ненавмисно розлитий кава не виведе її з ладу.

Logitech Wireless Desktop MK 260

Бездротова мишка, яка входить в комплект Wireless Desktop MK 260 має симетричні кнопки і підійде для роботи, як правші, так і лівші. Цей оптичний «звірятко» з роздільною здатністю 1000 точок на дюйм впорається як з офісною рутиною, так і з захоплюючими ігровими баталіями.

Безсумнівним плюсом цього комплекту є його характеристики енергозбереження. Зваживши прохань любителів попрацювати на дивані, Logitech наділила Wireless Desktop MK 260 можливістю роботи від одного елемента живлення протягом декількох місяців: клавіатура - до 24 міс., Мишка - до 5 міс.

У цілому, бездротовий комплект Logitech Wireless Desktop MK 260 є універсальним пристроєм простим в налаштуванні, що забезпечує захист даних по 128-разрядному AES-шифрування сигналу і дозволяє вам працювати де завгодно, будь то диван, офіс або просто кухонний стіл, на відстані до 10 м, забезпечуючи ідеальне взаємодію клавіатури і маніпулятора.

08.04.2013 246
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!