За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Комплект Logitech Combo MK220: Створений для економії вільного місця

img

У комп'ютерної мишки і клавіатурі головне - це простота і зручність, а бездротовий комплект Logitech Combo MK220 створювався ще й з розрахунком на економного користувача, якому важливі не тільки ціна, але і вільний робочий простір без будь-яких компромісів.

 

Головною особливістю Combo MK220 стала її неймовірна компактність - площа її клавіатури на 36% менше загальноприйнятих моделей. І це при тому, що на її корпусі ви знайдете повний набір стандартних клавіш, повнорозмірні клавіші-стрілки, ряд мультимедійних клавіш і навіть окремий цифровий блок. Єдине - нижня і верхня кромка практично відсутні, що, втім, ніяк не вплинуло на ергономіку периферії. Великі квадратні клавіші відрізняються безшумним ходом з чітким натисненням, дозволяють комфортно працювати з великими масивами текстів, налаштовувати комплект під особисті потреби і отримувати доступ до найбільш використовуваних функцій системи.

 

Завдяки своїм бездротовим можливостям, Combo MK220 працює скрізь, де є Bluetooth-приймач (2,4 ГГц). Максимально-доступна дальність зв'язку - 10 м, зверніть увагу, що для захисту даних застосовується один з найнадійніших стандартів шифрування - 128-розрядний AES.

 Комплект Logitech Combo MK220

Другий учасник тандему - бездротова миша - по зручності не відстає від клавіатури. Дві великі кнопки, велике колесо прокрутки і анатомічна форма забезпечують блискавичний рух курсора по поверхні. Працює Combo MK220 від чотирьох стандартних батарейок (тип ААА-клавіатура, тип АА - мишка), причому ви можете довго не замислюватися про їх заміну: на цих акумуляторах мишка протримається близько 5 місяців, клавіатура - майже 2 роки.

 

Висновок

Якщо ваш робочий простір вимагає компактної периферії - Logitech Combo MK220 саме те, що потрібно. Невеликий, зручний набір стане надійним посередником між ПК і його власником, до того ж позбавлений вічно плутаються проводів.

13.03.2014 54
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!