За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Jabra Tour: спілкування в авто без рук і проводів

img

«Тримайте руки на кермі і не відмовляйте собі в спілкуванні!» Приблизно так звучить основний посил, закладений компанією Jabra в своє чергове дітище - бездротову автомобільну гарнітуру під назвою Tour.

Гармонійний дизайн «коробочки» відмінно впишеться в інтер'єр будь-якого автомобіля. Основна частина виконана з матового пластика. На ній знаходяться головні елементи для управління девайсом і великий круглий отвір динаміка «hands free». Ззаду є алюмінієва кліпса, яка призначена для кріплення пристрою на сонцезахисному козирку авто. При цьому вся конструкція має більш ніж оптимальні розміри (102.3х82.7х32.6 мм), а значить, вам не потрібно спеціально підшукувати місце для монтажу.

Jabra Tour

Використовуючи даний спікерфон, ви ніколи не зіштовхнетеся з проблемою недостатньої гучності або нечіткого відтворення голосу. Широкосмуговий вбудований динамік (3 Вт), забезпечить вам при розмовах такий ефект, ніби ви знаходитеся безпосередньо біля співрозмовника. А спарений високочутливий HD мікрофон з технологією цифрового придушення шуму (Noise Blackout) донесе ваш голос на інший кінець дроту без будь-яких спотворень, властивих звичайної гучного зв'язку.

Девайс також можна використовувати в якості портативної аудиоколонки. Сполучення з пристроями здійснюється по каналу Bluetooth 3.0 з підтримкою технології A2DP. Тому на нього можна передавати крім голосу, ще й музику, підказки навігатора або підкасти з ваших мобільних гаджетів. Ще в апараті реалізована можливість підключення до декількох джерел звуку одночасно (технологія Multiuse).

Для управління аксесуаром є ряд механичности клавіш: вкл. / Викл., «Зелена трубка» (прийняти / відхилити виклик, набір останнього номера), кнопки «+» і «-» для регулювання гучності, і кнопка відключення мікрофону. А для того, щоб ви не відволікалися від дороги за кермом, в пристрої реалізована система інтерактивних команд. Ви можете «спитати» у спикерфона про заряд батареї або статусі виклику, а він вам «розповість» про вхідний дзвінок або інструкції для сполучення.

Jabra Tour

За словами виробника, гарнітура може «прожити» до 20 годин при постійних розмовах і близько 45 днів у режимі очікування.

Висновок:

Гарнітура Jabra Tour повністю виправдовує своє кредо і рекомендована для використання в кожному автомобілі.  

Пристрій має стильний дизайн, прекрасну функціональність і відмінну ергономіку.

19.05.2014 101
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!