За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Jabra STONE II: Bluetooth-гарнітура з інтерактивним управлінням

img

Починаючи з моменту винаходу колеса, людство всіляко намагається зробити своє життя простіше і комфортніше. Так, на зміну проводам прийшли бездротові технології, а замість нудних кнопок - голосові команди. Ось і компанія Jabra представила своє інноваційне пристрій, який має витіснити звичайні гарнітури з шнурами. Йдеться про Bluetooth-гарнітура STONE II з інтерактивним голосовим управлінням.

Її дизайн ніби з майбутнього, а загальна конструкція настільки незвичайна, що будь-який з перехожих обов'язково зверне на вас увагу. Проте, аксесуар вийшов вельми комфортним в носінні і зручним у користуванні. Стало це можливим завдяки дуже малій вазі вироби, а також ергономічній формі дужки кріплення і різноманітності форм змінних вкладишів Eargels.

Jabra STONE II

STONE II можна впевнено назвати еталоном серед пристроїв «hands free». Використовуючи її, ваші руки завжди будуть зайняті справою, так як все управління ви будете здійснювати своїм голосом. Наприклад, якщо у вас вхідний дзвінок - гарнітура самостійно виголосить ім'я що дзвонить, а ви вже вирішите і скажіть влаштуванню прийняти виклик або відхилити його. Ви також можете поспілкуватися з аксесуаром щодо заряду батареї і стану сполучення, а також дати команду для здійснення дзвінка.

Для прихильників консерватизму гарнітуру все ж обладнали і однієї звичайної клавішею. Функціонально вона дублює голосові команди.

Гарнітура відрізняється чудовою якістю звуку. У пристрої використовується технологія здвоєних мікрофонів Noise Blackout Extreme. Тому, ваш співрозмовник буде завжди вас чути чітко і голосно.

Jabra STONE II

З'єднання з мобільним пристроєм здійснюється за допомогою технології Bluetooth 3 з підтримкою A2DP, що дозволяє вам прослуховувати на гарнітурі ще й різний мультимедійний контент.

Коштувати, також, зазначити, що даний аксесуар поставляється разом з портативним зарядним пристроєм у формі невеликого морського каменю. Завдяки швидкій (триразової) зарядці, гаджет може «розмовляти» до 10 годин поспіль.

Висновок:

Jabra STONE II - це наше комфортне мобільне майбутнє, яке доступне вам вже сьогодні.

Цей камінчик здатний звільнити вас від плутаються проводів, щоб ви відчули всю мобільну свободу з голосовим управлінням.

18.05.2014 60
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!