За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

GIGABYTE M1: компактний «гризун» для ноутбука

img

Ноутбуки давно і безповоротно перемогли настільні ПК, а разом з ними і компактні мишки здобули перемогу над громіздкими родичами. Побутує правда думку, що оптичні звірята доставляють чимало проблем зі зв'язком, харчуванням та підключенням, але так думають лише ті, кому не пощастило з покупкою.

 

Модель M1 від GIGABYTE розбиває теорію «незручність» мобільних мишок в пух і прах. Вона настільки компактна, що їй легко знайдеться містечко в кишені або сумці для ноутбука. Габарити девайса складають 86х63х36 мм, варіанти забарвлення - синій і чорний глянець.

 

Якщо перевернути «гризуна», то можна побачити багато чого корисного. Наприклад, захований USB-роз'єм, оптичний сенсор 1000 dpi і місце для висувного шнура тривалістю 0,6 м. Користувач зможе вийняти його в разі потреби, і знову заховати, щоб той не плутався під руками. Зручно і практично, особливо при транспортуванні. Та й про зміну батарейок не потрібно турбуватися.

 GIGABYTE M1

GIGABYTE M1 позиціонується як стандартна мишка зі стандартною функціональністю. Тому елементів управління тут три: скроллер для прокрутки сторінок і дві кнопки.

 

Однак ергономіка тут на висоті: симетрична форма, гумові вставки з боків, які перешкоджають ковзанню рук.

 

Висновок

Складно знайти більш компактного «гризуна», ніж GIGABYTE M1. Модель з висувним шнуром, місцем для USB-роз'ємом і симетричною формою дійсно дуже зручна.

 

Єдине, глянцева поверхня вимагає більш ретельного догляду, але і це не проблема адже «гризун» малесенький.

22.06.2014 4
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!