За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

G-Cube G7F-10: вибираємо саму дівчачу мишку

img

   Цей оригінальний «гризун» від G-Cube йде тільки в жіночі руки, в чоловічих він відчуває себе невпевнено, та й розміри його не підходять для долонь представників сильної статі.

 

   Компанія G-Cube відома своїми нетрадиційними рішеннями там, де здавалося б придумати нічого нового неможливо. Наприклад, мишка G7F-10 з серії Floral Fantasy розфарбована найяскравішими фарбами, які тільки доступні для дизайну Spring. Квітковий орнамент покриває майже весь корпус моделі і частково коліщатко прокрутки, забарвлене в позитивний зелений колір. Габарити цього квіткової розкоші невеликі - 55x92x35 мм, те, що треба для невеликих жіночих ручок.

 G-Cube G7F-10

   В іншому мишка G-Cube нічим не виділяється - працює він по оптичному протоколу, правда радіус прийому збільшений до 15 м. Серед елементів управління - дві кнопки, коліщатко 4D-прокрутки і ще одна кнопка для вибору оптичного дозволу від 800 до 1600 dpi. У побуті «звірятко» невибагливий - живиться від двох елементів ААА, які бажано міняти раз на 2 місяці.

 

   Висновок

   Модель G7F-10 від G-Cube - це сама позитивна мишка, виключно тільки для прекрасних дам.

 

   Яскравий квітковий орнамент дозволяє розглядати її як подарунковий варіант, який позбавить щасливу власницю від докучливих проводів.

07.07.2014 60
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!