За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Ergo Zen Basic 8GB - кращий плеєр-флешка

img

Модель Zen Basic компанії Ergo приклад того, як в одному дуже компактному пристрої можуть поєднуватися такі характеристики, як привабливий дизайн, досить широкі можливості і зручність використання.

Цей плеєр виконаний у форм-факторі звичайної «флешки» і має розміри 81x26x9 мм. При цьому малі розміри не завадили розміщенню на корпусі монохромного LCD-екрану, що відрізняється достатньою яскравістю і інформативністю.

Плеєр підтримує всі популярні на сьогоднішній день аудіо-формати: MP3, WMA, WAV. Забезпечується вельми непогану якість звучання, яке цілком задовольнить більшість користувачів. Мається еквалайзер з 6-ма стандартними установками.

Важливо, що вбудований накопичувач на 8 ГБ можна доповнити картами пам'яті стандарту microSD, що означає можливість завжди мати під рукою практично необмежену за кількістю композицій фонотеку. Передбачений також і FM-тюнер з можливістю запису, плюс диктофон.

Плеер Ergo Zen Basic 8GB

Відмінною особливістю плеєра Ergo Zen Basic є підвищену зручність управління. Кнопки неважко знайти на дотик, вони легко натискаються «наосліп».

У даному випадку мова йде про плеєр білого кольору, з об'ємом вбудованого накопичувача на 8 ГБ. При цьому в продажу можна знайти моделі також чорного і синього кольорів, з пам'яттю в 2 ГБ та 4 ГБ.

Ємності вбудованого акумулятора досить для 7 годин безперервного відтворення. Для зарядки його можна використовувати як USB-роз'єм комп'ютера, так і будь-яке універсальний зарядний пристрій.

Висновок

Плеєр Ergo Zen Basic 8GB  - Це дуже вдала модель плеєра, рекомендувати який можна користувачам не занадто божевільним на якості звучання, але надає великої увагу зручності користування. Важливо, що вартість в даному випадку більш ніж адекватна, ніяких переплат за бренд або непотрібні функції, цей пристрій по кишені всім бажаючим.

27.08.2013 89
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!