За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Crown CMS-3702: Комп'ютерна Smart-акустика

img

Сьогодні в продажу можна знайти самі різні моделі комп'ютерних колонок: від зовсім недорогих із середнім звучанням, до моделей, вражаючих своїм якісним звуком і вартістю. Що ж стосується моделі Crown CMS-3702, то в даному випадку ми маємо справу з акустикою формату 2.1, за адекватною вартості, з непоганим якістю звучання і рядом додаткових можливостей.

Crown CMS-3702 виготовлена ​​з дерева та пластику і має привабливий зовнішній вигляд, завдяки досить незвичайним формам і поєднанню чорного і сріблястого кольорів. До того ж присутня оригінальна підсвітка. Така акустика добре буде виглядати поряд з ігровими комп'ютерами з футуристичними формами.

Сумарна потужність системи становить 7 Вт (по 1,5 Вт на колонки, плюс 4 Вт на сабвуфер) з частотним діапазоном від 30 до 20 000 Гц.

акустика Crown CMS-3702

Кнопки управління акустикою знаходяться на корпусі сабвуфера. Під ними розмістився SD-кардрідер і USB-роз'єм, так що ви зможете слухати МР3 прямо з карт пам'яті або «флешок», не підключаючи акустику до якого-небудь джерела звучання.

 

Приємним доповненням стане й те, що при відтворенні музики із зовнішніх накопичувачів система запам'ятовує, на якому місці ви зупинилися (за умови, що накопичувач не виймати), і при новому включенні продовжує відтворення з місця зупинки.

Висновок

Комп'ютерна акустика Crown CMS-3702 стане непоганим придбанням для користувачів, що бажають отримати досить високу якість звуку за розумною вартістю, до того ж з можливістю відтворення контенту безпосередньо з «флешок» і карт пам'яті.

08.10.2013 56
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!