За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

ASUS Blu-Ray / HD-DVD SBC-06D2X-U: суперстильний і просунутий

img

Багато сучасні ноутбуки вже не оснащуються оптичними приводами. А моделі здатні використовувати диски формату Blu-Ray (BD) сьогодні вже велика рідкість. Але вихід є - придбайте зовнішньої BD-привід, такий як SBC-06D2X-U від ASUS.

Перше, що кидається в очі, так це його дуже красивий дизайн. І не випадково, адже девайс був удостоєний престижної нагороди серед дизайнерів iF. До того ж журі оцінило не тільки зовнішню привабливість, простоту ліній корпусу, а й зручність використання приводу. Так що перед нами ідеальний гаджет: і красивий, і функціональний.

ASUS Blu-Ray/HD-DVD SBC-06D2X-U

Відмінною рисою цього приводу є також і підтримка самих новітніх технологій. Зокрема підтримка стандарту BDXL, коли обсяг одного диска може досягати 128 ГБ, для чого використовується чотиришарова запис. Також є і підтримка Blu-ray 3D, для перегляду стереоскопічних фільмів.

Пристрій підтримує ряд фірмових технологій: для підвищення якості запису (Auto Tuning Power), шифрування записуваних даних і підвищення їх збереженості.

ASUS Blu-Ray/HD-DVD SBC-06D2X-U

Габарити пристрою становлять 157x140x18.5 мм / 335 м Підключення до комп'ютера здійснюється за допомогою USB, ніякого додаткового живлення не потрібно.

У комплекті з приводом поставляється все необхідне для запису і відтворення контенту ПО.

Висновок:

SBC-06D2X-U це один з кращих зовнішніх BD-приводів ASUS на ринку.

 

Гаджет дуже гарний зовні і функціональний, а також відрізняється підтримкою всіх сучасних стандартів.

02.09.2014 71
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!