За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Акустична система ACME SS-111: унікальна акустика для ПК

img

Далеко не всім користувачам потрібна дуже дорога акустична система для комп'ютера, здатна забезпечити дійсно дуже висока якість звуку і значну гучність. Дуже багато тих, кого цілком влаштує середня звучання, добре чутне в межах невеликого приміщення.

Саме для таких користувачів і створювалася акустична система початкового рівня ACME SS-111, головною відмінною особливістю якої є дуже привабливий зовнішній вигляд. Незвичайні, каплевидной форми сателіти з білого або чорного пластику будуть відмінно виглядати в будь-якій обстановці. Вони відрізняються компактними розмірами (96x128x95 мм) і легко помістяться на робочому столі навіть за відсутності вільного місця.

Акустическая система ACME SS-111

Загальна вихідна потужність системи становить 5 Вт (2 x 2.5 Вт). Для підключення навушників використовується стандартний роз'єм 3,5 мм. Частотний діапазон становить 80Hz - 18 000 Гц. В якості джерела живлення використовується USB-роз'єм.

Висновок

Акустична система ACME SS-111 призначена для невимогливих до якості звуку користувачів, що бажають придбати рішення з привабливим дизайном. Вона компактна, добре буде виглядати на будь-якому робочому столі. Важливою перевагою цієї системи є її дуже приваблива вартість.

18.11.2013 44
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!