За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Зарядка гаджетів за допомогою фотосинтезу

img

Чи думали Ви коли-небудь, що заряджати свої гаджети можна буде від горщика з квітами? Ні? Тоді ми Вас здивуємо. Подробиці читайте на BRAIN-Гід.

Іспанці винайшли досить оригінальний спосіб, як можна зарядити будь-який гаджет за допомогою звичного фотосинтезу. На перший погляд здається, що перед нами просто горщик для квітів. Але не все так просто! Справа в тому, що цей чудо-горщик насправді є зарядним пристроєм під назвою Bioo Lite, який генерує електричну енергію за рахунок процесу фотосинтезу. Така собі альтернатива сонячній батареї. До того ж досить доступна.

Сам горщик оснащений акумуляторною батареєю та USB-портом, які сховані у декоративному камені. Технологія зарядження пристроїв тут досить проста: всередині горщика маємо дві ємності зі спеціальним прошарком, який під час взаємодії з водою прискорює зростання кількості мікроорганізмів, таким чином фотосинтез виходить більш ефективним.

Коштує горщик-зарядка Bioo Lite усього лише 96 доларів.

На наш погляд це досить вдале поєднання дизайнерського рішення з екологічними ініціативами й практичністю у використанні. Спробуйте самі й напишіть про свої враження.

19.05.2016 230
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!