За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Zalman ZM-NS2000: просто арктичний холод

img

Вільного простору всередині ноутбуків, як кажуть, кіт наплакав. І тому встановити там ефективну систему охолодження проблематично, але вихід завжди є, наприклад, придбати охлаждающуюпанель ZM-NS2000 від Zalman.

 

Ця охолоджуюча підставка зарекомендувала себе як досить ефективний засіб при боротьбі з нагріванням. Зовні панель являє собою поєднання металу, пластику і сіточок розміром 377x283x52 мм. Збірка пристрою якісна, а конструкція добре продумана і надійна завдяки вазі 1,1 кг і зручною регулюванню нахилу. По суті, модель являє собою «шезлонг» для ноутбуків, з підпорою, регульованою в положенні 7,5 ° / 20 ° / 30 ° / 45 °.

 

Вентилятор у ZM-NS2000 всього один, але зате який - на 200 мм з регулюванням обертів (470-610 оборот / хв.). Так що його потужності вистачить щоб остудити запал ноутбуків діагоналлю до 17''. Знизу і зверху він надійно захований під металевою сіткою, його робота практично не помітна для оточуючих.

 Zalman ZM-NS2000

Від цифрових пристроїв підставці дістався USB-хаб з трьома портами USB 2.0. Це дуже практичне рішення, так як більшість охолоджуючих панелей живляться від ноутбука, тим самим позбавляючи його цих самих роз'ємів. В даному випадку, ви можете створити невелику док-станцію і підключити до неї жорсткий диск, мишку та інші USB-пристрої.

 

Висновок

ZM-NS2000 від Zalman - це не тільки естетичний, але і практичний аксесуар.

 

До того ж, панель дозволяє користуватися лептопом на дивані і ворсистої поверхні, без остраху, що ворсинки можуть забити охолоджуючу систему.

11.06.2014 74
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!