За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Zalman ZM-NC3500 Plus: підставка зі стереосистемою ESS Tech

img

Стабільна робота комп'ютера залежить насамперед від ефективності охолоджуючої системи. І якщо власники ПК можуть удосконалювати її до нескінченності, то користувачі ноутбуків позбавлені такої можливості. Рішенням в даному випадку може стати охолоджуюча підставка ZN-NC3500 Plus від Zalman.

 

Підставка розрахована на великогабаритні пристрої діагоналлю до 17 дюймів, звідси і чималу вагу 1,35 кг і солідні габарити 363х415х56 мм. Тому будьте готові до того, що ZM-NC3500 Plus займе як мінімум половину робочого місця. З боків підставки розподілені гумові ніжки, міцно утримують модель на поверхні. Зовнішність аксесуара досить приваблива, завдяки перфорованої решітці і сріблясто-чорній гамі.

 Zalman ZM-NC3500 Plus

Під гратами розташований потужний 220-міліметровий кулер з регульованою швидкістю 620-720 об. / Хв. Начебто не багато, але завдяки добре продуманому розподілу повітряного потоку - ефект значний. Плюс до всього, невеликі обороти не викликають багато шуму, максимум 17 дБ, які вже ніяк не відволікають від роботи. На одному з торців підставки розробник розмістив USB-хаб, що включає miniUSB-порт і чотири USB 2.0, що досить до речі. Адже для підключення підставки доводиться жертвувати двома портами в ноутбуці.

 

Але ключовою особливістю моделі стало наявність власного звуку - два стерео динаміка ESS Tech видають потужність 6 Вт і можуть стати гарною підмогою для не сильно голосистих ноутбуків. Власна звукова карта і подвійний підсилювач на 2,5 Вт допоможуть організувати гучне і головне якісно звучання на робочому місці.

 Zalman ZM-NC3500 Plus

Висновок

Підставка Zalman ZM-NC3500 Plus істотно полегшує роботу штатних кулерів ноутбука, до того ж вона майже безшумна.

 

Однак покладати великі надії на вбудовані динаміки не варто, все-таки основне призначення моделі - охолодження, а не звуковий супровід.

20.07.2014 102
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!