За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

WLAN-адаптер SAMSUNG WIS12ABGNX / NWT: бездротове підключення телевізора до Мережі

img

Якщо ви не плануєте підключати телевізор до інтернету, то немає сенсу купувати Smart TV. Тим більше, що це можна здійснити за допомогою звичайного кабелю або по бездротовій мережі, правда, лише за наявності на борту модуля Wi-Fi, що буває далеко не завжди. Але вихід з подібної ситуації є - зовнішній USB-адаптер.

Вибір такого пристосування залежить від виробника телевізора. Наприклад, у випадку якщо ви власник LCD або плазмової моделі телевізора від SAMSUNG випуску 2010-2012 років, то вам відмінно підійде адаптер SAMSUNG WIS12ABGNX / NWT - компактне рішення, розміром трохи більше звичайної «флешки».

USB-адаптер SAMSUNG WIS12ABGNX/ NWT

USB-адаптер SAMSUNG WIS12ABGNX / NWT має внутрішню антену, яка здатна приймати сигнал на відстані до 100 метрів. При цьому забезпечується швидкість підключення Wi-Fi до 300 Мбіт / сек (підтримується протокол бездротового зв'язку 802.11n). А в разі наявності будь-яких перешкод можна спробувати підключити адаптер за допомогою кабелю-подовжувача.

SAMSUNG WIS12ABGNX / NWT дозволить вам не тільки підключити телевізор до Мережі, а й забезпечить його взаємодію з будь-якими іншими пристроями з підтримкою технології DLNA.

 

Висновок

USB-адаптер SAMSUNG WIS12ABGNX / NWT рекомендований всім власникам «розумних» телевізорів SAMSUNG, які не бажають возитися з проводами для підключення до інтернету.

 

Завдяки такому пристосуванню можна уникнути необхідності свердлити дірки в стінах, до того ж з'являється можливість встановити телевізор там, де це зручно саме вам.

17.12.2013 229
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!