За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Відслідковуйте своє замовлення на сайті

img

Погодьтеся, очікувати своє замовлення, намагаючись щодня вгадати дату коли Ви його нарешті отримаєте важко. Що вже тут говорити про замовлення товару для подарунку близькій людині? Тож ми врахували всі побажання й досвід конкурентів й відтепер Ви зможете відслідкувати його прямо на нашому сайті.

Погодьтеся, очікувати своє замовлення, намагаючись щодня вгадати дату коли Ви його нарешті отримаєте - важко. Що вже тут говорити про замовлення товару для подарунку близькій людині? Тож ми врахували всі побажання клієнтів й досвід конкурентів й відтепер Ви зможете відслідкувати його.

Ми раді повідомити Вам, про те, що відтепер про все, що відбувається з вашим замовленням, починаючи від підтвердження, формування, і закінчуючи його прибуттям на склад або в магазин, Ви зможете стежити прямо на сайті. Потрібно лише ввести в спеціальній формі «Відслідкувати замовлення» номер замовлення, який Вам був висланий в SMS або Е-mail.

Також з усіх питань стосовно Вашого замовлення, Ви можете звернутися в нашу службу підтримки: 0 800 216 800 - всі дзвінки з будь-яких операторів і стаціонарних телефонів на території України безкоштовні.

Також для Вашої зручності у нас запущена послуга інформування по E-mail про підтвердження замовлення і його прибуття.

Для нас дуже важливо аби Ви отримали своє замовлення вчасно й без негараздів, бо наша компанія працює вже понад 20 років лише заради Вас.

У нас для Вас є ще безліч цікавого, тому слідкуйте за новинами.

Пам'ятайте, що BRAIN намагається бути ближче до Вас.

24.05.2016 294
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!