За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Vanguard ZIIN 37: зручність носіння і швидкий доступ до фототехніки

img

Рюкзак для постійного носіння фототехніки з собою набагато зручніше, ніж сумка, оскільки дозволяє рівномірніше розподілити вагу по тілу. Однак як правило для того, щоб витягти з них апаратуру вам буде потрібно чимало часу, але це ніяк не відноситься до моделі Vanguard ZIIN 37.

У даному випадку мова йде про компактний і привабливому зовні рюкзаку з одного лямкою. Завдяки системі бічного доступу у вас з'являється можливість швидкого вилучення апаратури, оскільки не потрібно витрачати час на знімання і наступне відкривання рюкзака. При бажанні ж можна не користуватися лямкою і носити рюкзак як звичайну сумку, тримаючи його за спеціальну ручку.

Рюкзак Vanguard ZIIN 37BK

Розміри рюкзака 230х220х235 мм при вазі 440 грам, тому в ньому можна розмістити дзеркальний фотоапарат з приєднаним об'єктивом, і додатковий об'єктив або спалах. Також передбачено безліч невеликих кишеньок для зберігання всіляких дрібних аксесуарів: карти пам'яті, додаткові акумулятори, всілякі кабелі.

У продажу представлено кілька колірних варіацій рюкзака Vanguard ZIIN 37.

Рюкзак Vanguard ZIIN 37BK

Висновок

Рюкзак Vanguard ZIIN 37 стане справжньою знахідкою для любителів фотографувати, тому що в ньому набагато зручніше переносити не тільки апаратуру, але і ряд додаткових аксесуарів, що е може н радувати.

18.10.2013 1
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!