За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

TRUST EXIS WEBCAM (17003): найзручніша і проста веб-камера

img

Сьогодні веб-камера це повноцінний елемент комунікації, використовуваний не тільки для зв'язку із зовнішнім світом за допомогою відеодзвінків, але і для створення відеоподкастів в соцмережах і хостингах, чому повністю відповідає модель TRUST EXIS WEBCAM BLCK-SLVR.

 

EXIS - непогана з технічної точки зору камера, здатна знімати досить якісне відео з роздільною здатністю VGA (640x480 пікселів) і швидкістю 30 кадрів / сек. Звичайно ж, за сучасними мірками, такі цифри не викликають захоплення, однак цього цілком достатньо для спілкування. При цьому відпадає необхідність у швидкісному Інтернет-з'єднанні, життєво необхідному для камер з високою роздільною здатністю.

веб-камера TRUST EXIS WEBCAM (17003)

Важливо й те, що користувачеві не потрібно встановлювати ніяких додаткових драйверів. Все що від вас вимагається, це просто підключити камеру до роз'єму USB (бажано, щоб це був USB 2.0). Для нормального функціонування пристрою необхідно, щоб на комп'ютері була встановлена ​​ОС Windows XP і старше.

Щоб надійно зафіксувати веб-камеру на кришці ноутбука або LCD-моніторі, в ній передбачено спеціальне кріплення, що відрізняється простотою і зручністю користування. Конструкція дозволяє також просто встановити камеру на робочий стіл.

Висновок

Доступна і зручна у використанні веб-камера TRUST EXIS WEBCAM (17003) стане відмінним придбанням для невимогливих користувачів, які потребують пристрої, що відрізняється максимальною простотою настройки і досить зручним в експлуатації і адекватним цінником.

21.01.2014 87
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!