За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Телевізор SONY KDL-32R303B

img

SONY KDL-32R303B

Компактні габарити

Універсальний телевізор SONY KDL-32R303B виглядає виграшно, завдяки компактним габаритам (73,5x44,3x6,3 см / 5,2 кг) та практичному оформленню. Низька підставка робить модель ще компактніше і присадкуватий, що позитивно впливає на стійкість.

VESA-кріплення

KDL-32R303B не обов'язково ставити на телевізійній тумбі - зробіть свій інтер'єр ще сучасніше за допомогою настінного кріплення VESA.

SONY KDL-32R303B

Яскраві моменти

Дозвіл 32 '' панелі - 1366х768. Саме стільки пікселів рекомендують використовувати для невеликих пристроїв. Так «картинка» з невеликої відстані буде чіткої, контрастною, з передачею найдрібніших подробиць. Кути огляду середні - 89⁰ / 89⁰ (вліво-вправо-вверх-вниз).

Батьківський режим

З KDL-32R303B можете бути спокійні за дозвілля своїх нащадків. Батьківський режим дозволяє швидко налаштувати список заборонених каналів і час, коли підліткам потрібно вимикати телевізор і лягає спати.

SONY KDL-32R303B

10 режимів

Меню KDL-32R303B містить 10 режимів настройки зображення: ігри, спорт, графіка, яскравий, стандартний, індивідуальний, кіно і фото (яскравий, стандартний, індивідуальний). Виберіть один з них, щоб максимально наблизити ефір до дійсності.

Динамічний

На борту телевізора - технологія Motionflow XR 100 Гц для обробки динамічних сцен. І спортивні змагання, і бойовики на цьому екрані вас порадують чіткої «картинкою» без затримок, розмитості заднього плану.

SONY KDL-32R303B

Вибирай і підключай

Задня частина телевізора вмістила всі необхідні роз'єми для підключення цифрових пристроїв. Використовуйте USB-роз'єм для передачі контенту з зовнішніх накопичувачів, підключайте відеокамери, ігрові приставки через 2хHDMI, користуйтеся перевагами RF-входу, композитного, компонентного, аудіовиходу, PCMCIA, виходу для навушників.

Два тюнера

На борту KDL-32R303B - два тюнера: аналоговий і цифровий DVB-C/Т/T2.

Потужна акустика

Малі габарити не завадили використовувати потужну акустику 10 Вт і технологію CLEAR PHASE для широкого діапазону звучання.

SONY KDL-32R303B

Звичне управління

Ніяких «сюрпризів» не обіцяє пульт ДУ - звичне управління, зрозумілі позначення роблять управління телевізором максимально комфортним.

21.11.2014 37
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!