За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

SVEN IC-310: Посміхніться, за вами спостерігають!

img

Прототипи перших веб-камер з'явилися людству більш ніж 15 років тому, ставши популярними в усьому світі. Їх використовують не тільки для наукових, ділових та освітніх відеосеансу, але і в домашніх умовах. Погодьтеся, набагато зручніше спілкуватися в режимі онлайн, чітко бачачи і чуючи співрозмовника, як у випадку з моделлю SVEN IC-310.

 

У багато ПК і мобільні телефони розробники завбачливо вмонтували веб-камеру, для тих, у кого такої немає - існує SVEN IC-310, недорога і симпатична модель. Її зовнішності приділено багато уваги, адже волею-неволею, а дане пристосування стає свідком усіх ваших переживань. Тому форма корпусу IC-310 має в своєму розпорядженні до спілкування, а скромні габарити (80 г) до усамітнення - адже модель зовсім непомітна на столі.

 

Належність до початкового класу не завадила влаштуванню заіметь CMOS-сенсор з роздільною здатністю 640х480 пікселів, якісний мікрофон і фокусна відстань від 3,85 м до нескінченності. До того ж, настройки при підключенні тут не знадобляться - технологія Plug & Play зробить все за вас, а якщо стандартних можливостей «очі» мало - на сайті SVEN повно додаткового ПЗ, котрий розширює потенціал моделі. Приміром, різними рамками і відеоефектами.

 SVEN IC-310

В IC-310 передбачена кліпса для кріплення на моніторі або робочому столі, а також зручний шарнір для повороту об'єктива. Для тих, хто цінує функціональністю є додатковий бонус у вигляді кабелю завдовжки 1,45 м. Дотягнеться до будь-якого кута, аби USB-порт був вільний.

 

Висновок

В особі SVEN IC-310 ми маємо недорогий пристрій для спілкування, з якісним мікрофоном і продуманою конструкцією.

 

Вельми виграшно виглядають додаткові опції веб-камери і довгий кабель, завдяки якому модель можна застосовувати для прихованого відеоспостереження.

13.08.2014 42
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!