За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

SteelSeries Apex RAW (64133): краща ігрова клавіатура з підсвічуванням

img

Сьогодні у продажу можна знайти чимало клавіатур, створених спеціально для геймерів. Такі аксесуари забезпечують високий рівень комфорту і дозволяють отримати максимум задоволення від ігрового процесу. Міф про те, що геймерська клавіатура обов'язково повинна бути дорогою повністю розвіює модель SteelSeries Apex RAW (64133).

 

Вона оснащена 17-ма макро-клавішами, за допомогою яких користувач може задати до 34-х додаткових команд. До того ж, наявність перемикача закладок дозволяє задавати по дві дії на будь-яку з кнопок.

Геймери обов'язково оцінять великі розміри клавіші «пробіл». А також матову підставку під кисть, що підвищує зручність користування клавіатурою. «Головні» ігрові клавіші W, A, S і D мають спеціальні опуклості і можуть бути легко знайдені навіть на дотик. Цікавими можуть здатися також і дві додаткові клавіші-стрілки.

клавиатура SteelSeries Apex RAW

Наявність білого підсвічування з 8-ма рівнями яскравості дозволить користуватися всіма клавішами навіть у повній темряві.

Для підключення клавіатури використовується USB-роз'єм. Вона сумісна з Windows, OS X і Linux. Виробник гарантує, що кожна з клавіш витримує до 5 мільйонів натискань.

Висновок

Незважаючи, на те, що клавіатура SteelSeries Apex RAW створювалася насамперед для геймерів, її чудово можна використовувати і для виконання повсякденних завдань. Вона відрізняється відмінною ергономікою і тихим ходом клавіш. А завдяки підсвічуванню клавіш з регульованою яскравістю, можна набирати великі обсяги тексту навіть у повній темряві.

Модель SteelSeries Apex ж відрізняється від RAW поліпшеною функціональністю (більше макро-клавіш, можливість задавати до 4-х дій на кожну з клавіш), додатковим блоком управління мультимедіа і USB-хабом.

16.10.2013 52
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!