За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Silicon Power 16Gb Touch 810: найлегша «флешка» з кристалом Swarovski

img

У наш час «флешки» перестали бути просто накопичувачами , використовуваними тільки для зберігання даних. Нерідко вони здатні, крім свого основного призначення, грати також і роль стильного аксесуара, наприклад брелока для ключів або кулона, як у випадку з моделлю Silicon Power Touch 810, ємністю в 16 ГБ, оснащена висувним коннектором.

Вона має металевий корпус з сріблястою ланцюжком для носіння і декоративним оформленням у вигляді ромбів з напівпрозорого пластику з кристалом Swarovski. У продажу доступні моделі синього і червоного кольорів.

Накопитель Silicon Power 16Gb Touch 810

Швидкість читання може досягати показника в 12 МБ / с, а запису - 4 МБ / с. Далеко не рекорд, але і не погано. Важить накопичувач всього 5 грам, а його розміри складають 15x34.5x5.15 мм. Таких показників вдалося досягти завдяки прогресивної технології COB (Chip-On-Board).

«Флешка» працює з будь сучасною операційною системою без додаткової установки драйверів. На самому накопичувачі встановлено спеціальне ПЗ, покликане підвищити збереження даних користувача.

Висновок

 

Накопичувач Silicon Power 16Gb Touch 810 поєднує в собі ряд таких переваг, як надійний захищений корпус з металевою основою, привабливий зовнішній вигляд, досить велика ємність і висока швидкість роботи. А завдяки привабливому зовнішньому увазі, ця «флешка» здатна виконувати також роль стильного аксесуара і стане відмінним подарунком.

27.09.2013 65
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!