За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

SAMSUNG SEK-1000: Зробіть ваш Smart TV ще розумніше

img

З кожним роком в світі ІТ-технологій трапляються якісь прориви, поліпшення і навіть революції, наздогнати якими користувачам все складніше. Одні пристрої залишаються актуальними довгий час, а деякі вже через рік після свого випуску стають «морально» застарілими. Для того щоб поправити ситуацію, що склалася виробники постійно випускають оновлення, як для програмної, так і для апаратної частини телевізорів, як у випадку з модулем SEK-1000 від SAMSUNG.

Це чорне коробкообразний пристосування має розміри 127x16x91 мм і вагу 250 г. На його корпусі немає ні кнопок, ні індикаторів. Тільки два роз'єми і напис Evolution Kit. Зовні модуль також нічим особливо не вражає.

Однак все найголовніше знаходиться всередині цієї коробки. Просто підключіть модуль до спеціального роз'єму вашого Smart TV на задній частині, і ви не дізнаєтеся своє оновлене пристрій.

SAMSUNG SEK-1000

Апаратна частина заснована на 4-ядерному процесорі (1,3 ГГц) і 1,5 ГБ оперативної пам'яті DDR3. За графіку тут відповідає потужний прискорювач MaliT604 (500 МГц). Це прискорить швидкодію при веб-серфінгу, а також дозволить по-новому відчути роботу нових додатків сервісу Samsung Apps.

Зміни торкнулися і програмного інтерфейсу. Він став ще барвисто, ще функціональніша, а головне - ще зручніше. Тепер всі свої найулюбленіші програми ви можете зберігати на спеціальній вкладці Apps. Крім того, в Evolution Kit додана мультизадачность що дозволить одночасно дивитися ТБ, запускати програми або борознити Інтернет.

SAMSUNG SEK-1000

Також, даний модуль відкриє вашого телевізора доступ до нових можливостей, таким як управління жестами або голосовими командами. Треба сказати, що SEK-1000 відмінно розпізнає звичайну людську мову. Так що якщо ви валитесь з ніг і втомилися шукати пульт, просто скажіть те, що потрібно зробити телевізору, і він це слухняно виконає.

Висновок:

Загалом, якщо у вас телевізор серії ES7500 або вище, і ви втомилися від його задумі, не поспішайте списувати його з рахунків.

Просто встановіть на нього модуль SEK-1000 від SAMSUNG, і ви побачите, як ваш «розумник» заживе абсолютно новим життям, разом з новим процесором, новим інтерфейсом і новими функціями. Що в підсумку закриє питання про покупку нового телевізора.

23.04.2014 7
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!