За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

SAMSUNG HDD 1500GB (HD153WI): містке «сховище» на 1,5 ТБ

img

Корейська компанія SAMSUNG настільки міцно зайняла місце лідера на ринку мобільних комунікаційних пристроїв, що цим напрямком своєї діяльності затьмарила всі інші. Однак її «другорядна» продукція також знаходить своїх споживачів і одним з таких виробів є жорсткий диск SAMSUNG HDD 1500GB (HD153WI).

Жорсткий диск HDD 1500GB SAMSUNG (HD153WI) - це досить практичний продукт, розрахований на тривале використання в настільних комп'ютерах домашнього і корпоративного сегмента. Вінчестер виготовлений в традиційному 3,5-дюймовому форм-факторі з високошвидкісним інтерфейсом SATA II. При цьому розміри його корпусу складають 14,7 х10, 2х2, 6 см, маса 689 г, так що його можна поєднати практично з будь-якими існуючими системними блоками.

(HD153WI)

Як видно з назви вінчестера його ємність становить 1500 ГБ або 1,5 ТБ. Цей обсяг не викликає колишнього захвату у користувачів, але цілком достатній для скачування десятків фільмів в HD якості для колекції. Другий за важливістю характеристикою є непогана швидкість постійного зчитування інформації, що досягає відмітки в 107 МБ. Найцікавіше, що висока швидкість читання вінчестера поєднується з помірною частотою обертання шпинделя (5400 оборотів в хвилину), 32-МБ кешем і фірмовою технологією NoiseGuard, гарантуючи, таким чином, не тільки швидкий доступ до даних, але і мінімальний рівень шуму в процесі його отримання.

Так що якщо вам терміново знадобився якісний і об'ємний жорсткий диск від серйозного бренду, то краще варіанту, ніж SAMSUNG HDD 1500GB (HD153WI) вам не знайти, особливо якщо врахувати його невисоку ціну і тривалий термін експлуатації, гарантований виробником за умови дотримання всіх вимог по використанню пристрої.

01.03.2013 38
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!