За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Russian LogicPower 8834: стильный Midi-Tower корпус для создания суперсистемы

img

Користувачів збирають комп'ютери (не залежно від їх продуктивності) можна умовно розділити на два види: на тих, кому абсолютно байдужий зовнішній вигляд готової системи і тих, хто готовий приділити цьому питанню особливу увагу. І якщо ви ставитеся до другого типу, то радимо вам звернути увагу на модель Logicpower 8834.

 

Це дуже стильне рішення з передньою панеллю з чорного глянсового пластика, що дозволяє зібрати систему будь-якого рівня.

Завдяки типоразмеру Midi-Tower, цей корпус дозволяє задіяти будь-яку материнську плату форм-фактора ATX. Тому місця для розміщення навіть дуже довгих відеокарт достатньо.

У корпусі користувач знайде лише один відсік 5.25''. Втім, у зв'язку з поступовим «відмиранням» носіїв таких розмірів, більше їх зазвичай і не потрібно. Зате є відразу шість відсіків 3.5'', завдяки чому є можливість створення складної дискової підсистеми.

11

Для побудови якісної системи охолодження, яка гарантує надійну роботу всієї системи при будь-яких навантаженнях, передбачені місця для встановлення трьох 120-мм вентиляторів, двох 90-мм і одного 80-мм. Один 120-мм поставляється в комплекті з корпусом.

У комплекті з корпусом також йде блок живлення, потужність якого становить 500 Вт (верхнє розташування). Цього достатньо навіть для системи з продуктивністю вище середньої. У продажу зустрічається також комплектація і без блоку живлення.

Як і будь-який інший продуманий сучасний корпус, Logicpower 8834 оснащений самими необхідними роз'ємами на передній панелі: 2х USB 2.0 і аудіороз'єми (мікрофон і навушники).

Висновок

Корпус Logicpower 8834 напевно сподобається користувачам, для яких дуже важливий зовнішній вигляд зібраного ними комп'ютера. У даному випадку вони отримають рішення зі стильним дизайном та високою якістю збірки.

 

Такий корпус підійде для побудови будь-якої системи, будь то офісний ПК або ж високопродуктивна машина для геймера.

06.12.2013 55
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!