За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Рідер PocketBook InkPad 840 (PB840-X-CIS)

img

Рідер PocketBook InkPad 840 (PB840-X-CIS)

Оригінальний дизайн

InkPad 840 від PocketBook відноситься до преміум-класу. Дизайн її максимально схожий на паперові формати, з матовим покриттям та спеціальної прогумованої вставкою для кращого зчеплення з пальцями. З правого боку - додаткова панель з кнопками управління, зверху - сенсорний повзунок для регулювання підсвічування.

Рідер PocketBook InkPad 840 (PB840-X-CIS)

Оптимальний розмір

На 8'' екрані (E-Ink Pearl) поміститься набагато більше інформації, а високий дозвіл (1600х1200 пікс) дозволить масштабувати текст без втрати якості.

Світлодіодне підсвічування

Екран має LED-підсвічування і антибліковим шаром, що позитивно позначається на читабельності.

Рідер PocketBook InkPad 840 (PB840-X-CIS)

Всеїдність

Рідер стане ідеальним вибором для читання професійної та наукової літератури, роботи з таблицями, графіками, завдяки підтримці малопоширених форматів Djvu і PDF. Ще він працює з текстовими форматами DOC, CHM, DOCX, FB2.ZIP, EPUB, FB2, EPUB (DRM), PRC (MOBI), HTM, HTML, TCR, RTF, TXT, картинками в TIFF, BMP, JPEG, PNG і аудіофайлами MP3. Власних динаміків «на тілі» InkPad 840 немає, тому для прослуховування аудіокниг використовуйте аудіороз'єм.

Додаткові можливості

Рідер гармонійно поєднує основні функції з додатковими, в числі яких вбудовані словники ABB Y Y Lingvo, соц. мережі через сервіс ReadRate, відправка книг поштою без підключення до ПК, DropBox, браузер, рукописні замітки і навіть читання вголос.

Рідер PocketBook InkPad 840 (PB840-X-CIS)

Wi-Fi

Завдяки модулю Wi-Fi зручно «лазити» по мережі, купувати книги в Інтернеті, зберігати дані в хмарному сервісі.

Комфортна робота

За швидке перегортання сторінок і підтримку всіх сервісів відповідає процесор, 512 МБ «оперативки» і 4 ГБ на флеш-накопичувачі + карта пам'яті. Це приблизно 5 тисяч книг з розрахунку 800 КБ на одну текстову книгу без картинок.

Рідер PocketBook InkPad 840 (PB840-X-CIS)

Місяць роботи

Батарея ємністю 2500 мАг дозволить місяць не згадувати про зарядку або 8 тис. перегортань. Зрозуміло, при включеному підсвічуванні ресурс використовується більш активно.

30.12.2014 97
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!